PODPORUJEME SLOVENSKÝCH HRDINOV

PODPORUJEME SLOVENSKÝCH HRDINOV

Frajerka je v karanténe, už ti chýba, prirodzene. 

Objednaj si hrnček z domu, nech ste rýchlo zase spolu. 

Kúpou týchto vtipných tričiek, podporíš prácu sestričiek. 

Dvoch eur z predaja sa vzdáme, lekárom ich odovzdáme.


Je neuveriteľne krásne pozorovať, ako sa v ťažkých chvíľach celé Slovensko dokáže spojiť. Množstvo firiem neváhalo a preorientovalo svoju výrobu na pomoc v boji proti pandémii. My sme sa rozhodli prispieť aspoň symbolickou finančnou pomocou pre ľudí, ktorí to v tejto chvíli najviac potrebujú - pre našich zdravotníkov, slovenských hrdinov.

Z každého predaného trička či hrnčeka s tematickou potlačou venujeme 2 eurá neziskovým organizáciám, ktoré pomáhajú nášmu zdravotníctvu či už finančne, alebo materiálne.

Na výber ponúkame 8 rôznych motívov, pričom je len a len na tebe, či si dáš obrázok potlačiť na tričko, alebo plechový či keramický hrnček

Stačí si vybrať návrh, ktorý sa ti najviac páči a objednať si TRIČKO alebo HRNČEK prostredníctvom jednoduchých objednávkových formulárov. Cena objednávky bude upravená manuálne po jej vyhotovení. Číslo obrázku nám stačí napísať do poznámky. V prípade záujmu ti vieme potlačiť aj tvoj vlastný motív s touto tematikou.

Biele tričko s potlačou - 10 € s DPH

Čierne tričko s potlačou - 12 € s DPH

Keramický hrnček s potlačou - 10 € s DPH

Plechový hrnček s potlačou - 12 € s DPH

Doručenie v rámci Bratislavy máš od nás úplne zadarmo. Pre bezplatné doručenie v rámci celej SR stačí, aby tvoja objednávka presiahla 30 €. 

Spoločne to zvládneme! :)