ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

ROZVOZCA OBJEDNÁVOK

Náplň práce - rozvoz objednávok v rámci BA, na rozvoz sa používa firemné auto a začína sa v Petržalke oproti EUBA. Zvyčajne ide o objednávky do 5kg. Práca sa vykonáva počas pracovných dní cca. od 11:00 a trvá podľa potreby (počtu objednávok), štandardne 4-6 hodín.

Mzda - denná mzda je fixná - 30€ netto za 4-6 hod. 

Hľadáme buď 1 osobu, ktorá pokryje celý týždeň alebo 1-2 študentov, ktorí si zmeny medzi sebou rozdelia. Viac info ti poskytneme na praca@anwell.sk, do predmetu správy napíš "rozvozca objednávok" a napíš nám, v ktoré dni môžeš pracovať :)ASISTENT/KA VO VÝROBE 

Miesto práce - výrobné priestory ANWELL (Blagoevova 16 - Petržalka)

Náplň práce - tlač a finalizácia vizitiek, letákov, plagátov, brožúr a iných reklamných tlačovín, obsluha tlačiarenských strojov, tlač a finalizácie technickej dokumentácie a iné asistenčné práce vo výrobe 

Mzda - nástupná mzda je 1000 - 1100 € brutto (full-time) alebo 4,20 €/hod v čistom (4,80 €/hod brutto) pre dohodárov, následný rast podľa šikovnosti


CV nám pošli na mail praca@anwell.sk, do predmetu správy napíš "asistent/ka vo výrobe" a napíš nám, v ktoré dni a v akých časoch môžeš pracovať :) 


ASISTENT/KA PREDAJA

Miesto práce - podľa dohody - predajne ANWELL (centrum - Vysoká 32, internát Družba, internát Šturák) alebo predajňa PrintShop by ANWELL (centrum - Dobrovičova 7)

Náplň práce - obsluha zákazníkov, príprava dokumentov na tlač, finalizačné a viazacie práce, predaj kancelárskych potrieb a práca s registračnou pokladňou

Mzda - nástupná mzda je 4,20 €/hod v čistom (4,80 €/hod brutto), následný rast podľa šikovnosti


CV nám pošli na mail praca@anwell.sk, do predmetu správy napíš "asistent/ka predaja" a napíš nám, v ktoré dni a v akých časoch môžeš pracovať :) 
ASISTENT/KA VÝROBY DARČEKOVÝCH PREDMETOV

Miesto práce - výrobné priestory ANWELL (Blagoevova 16 - Petržalka)

Náplň práce - pomoc pri výrobe reklamných predmetov (tričká, mikiny, hrnčeky, puzzle a pod.), drobné grafické a administratívne práce (balenie a kontrola objednávok, dopĺňanie tovaru...)

Mzda - nástupná mzda je 4,20 €/hod v čistom (4,80 €/hod brutto), následný rast podľa šikovnosti


CV nám pošli na mail praca@anwell.sk, do predmetu správy napíš "asistent/ka výroby darčekových predmetov" a napíš nám, v ktoré dni a v akých časoch môžeš pracovať :) TEŠÍME SA NA TEBA!