ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

KOMPLEXNÉ SLUŽBY PRE VÁŠ BIZNIS

KONTAKTUJ NÁS

Individuálna cenová ponuka

nastavíme vám individuálne ceny / zľavy prispôsobené množstvu objednávok

Doručenie zdarma

stálym biznis klientom ponúkame expresné doručenie v širšom centre Bratislavy len za 2€ pre objednávky do 50€ a zadarmo pre objednávky nad 50€

MESAČNÁ FAKTURÁCIA

faktúru vám vyhotovíme raz mesačne

PRIATEĽSKÝ PRÍSTUP

keď sa cítiš taký mladý ako my, tak nám kľudne tykaj

Máš otázky?

Súhlasím s pravidlami ochrany pri spracovaní osobných údajov

O nás

Keď sme v roku 2008 ako študenti otvárali malé copycentrum na jednom z bratislavských internátov, ešte sme netušili, že o pár rokov sa náš tím rozrastie na desiatky zamestnancov, obslúžime tisícky spokojných zákazníkov a dokážeme vybaviť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov. Od samého začiatku bol náš koncept postavený na rýchlom a kvalitnom poskytovaní služieb za tzv. „študentské ceny“ a osobitnom, až priateľskom prístupe ku každému klientovi. A práve ústretovosť, ochota pomôcť či poradiť ako aj individuálna cenová politika je to, čo ti chceme ponúknuť ako „bonus k našim službám“. K tomu ti ešte radi pribalíme doručenie tvojich objednávok zadarmo. V prípade, že rýchlosť, spoľahlivosť a kvalita tlače je práve to, čo ti pomôže uľahčiť tvoju prácu, veľmi radi ti s tým pomôžeme a nadviažeme určite úspešnú spoluprácu.

zákazník
Ing. Tomáš Smutný
So službami spoločnosti ANWELL sme nadmieru spokojní. Pre nás je veľmi dôležitá flexibilita a proklientský prístup, ktorý je vďaka ochotnému personálu vždy zabezpečený.
zákazník
Mišo
Najlepšia tlač v Bratislave, odpovede na emaily mi chodia z info(at)anwell.sk aj po 21:00 večer, po porovnaní cenových ponúk vyšli najlacnejšie, najrýchlejšie a vždy v pohode... Tiež oceňujem aj expresné doručenie kuriérom. Chcel som dať 5 hviezdičiek, ale nie je kde, tak aspoň takto :) :) :) Za dva týždne tlačím tisíce strán materiálov znova, vidíme sa.
zákazník
Ladybag, s.r.o.
So službami spoločnosti ANWELL sme vždy veľmi spokojní a inú spoločnosť na výrobu našich tlačovín už ani nevyužívame. Presvedčil nás profesionálny prístup, rýchlosť spracovania objednávok a kvalita tlačovín. To všetko za veľmi výhodných cenových podmienok.