ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

KOMPLEXNÉ SLUŽBY PRE VÁŠ BIZNIS

KONTAKTUJ NÁS

Individuálna cenová ponuka

nastavíme vám individuálne ceny / zľavy prispôsobené množstvu objednávok

Doručenie zdarma

stálym biznis klientom ponúkame expresné doručenie v širšom centre Bratislavy úplne zadarmo, bez ohľadu na hodnotu objednávky

MESAČNÁ FAKTURÁCIA

faktúru vám vyhotovíme raz mesačne

PRIATEĽSKÝ PRÍSTUP

keď sa cítiš taký mladý ako my, tak nám kľudne tykaj

Máš otázky?

Súhlasím s pravidlami ochrany pri spracovaní osobných údajov

O nás

Keď sme v roku 2008 ako študenti otvárali malé copycentrum na jednom z bratislavských internátov, ešte sme netušili, že o pár rokov sa náš tím rozrastie na desiatky zamestnancov, obslúžime tisícky spokojných zákazníkov a dokážeme vybaviť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov. Od samého začiatku bol náš koncept postavený na rýchlom a kvalitnom poskytovaní služieb za tzv. „študentské ceny“ a osobitnom, až priateľskom prístupe ku každému klientovi. A práve ústretovosť, ochota pomôcť či poradiť ako aj individuálna cenová politika je to, čo ti chceme ponúknuť ako „bonus k našim službám“. K tomu ti ešte radi pribalíme doručenie tvojich objednávok zadarmo. V prípade, že rýchlosť, spoľahlivosť a kvalita tlače je práve to, čo ti pomôže uľahčiť tvoju prácu, veľmi radi ti s tým pomôžeme a nadviažeme určite úspešnú spoluprácu.

zákazník
Ing. Tomáš Smutný
So službami spoločnosti ANWELL sme nadmieru spokojní. Pre nás je veľmi dôležitá flexibilita a proklientský prístup, ktorý je vďaka ochotnému personálu vždy zabezpečený.
zákazník
Mišo
Najlepšia tlač v Bratislave, odpovede na emaily mi chodia z info(at)anwell.sk aj po 21:00 večer, po porovnaní cenových ponúk vyšli najlacnejšie, najrýchlejšie a vždy v pohode... Tiež oceňujem aj expresné doručenie kuriérom. Chcel som dať 5 hviezdičiek, ale nie je kde, tak aspoň takto :) :) :) Za dva týždne tlačím tisíce strán materiálov znova, vidíme sa.
zákazník
Ladybag, s.r.o.
So službami spoločnosti ANWELL sme vždy veľmi spokojní a inú spoločnosť na výrobu našich tlačovín už ani nevyužívame. Presvedčil nás profesionálny prístup, rýchlosť spracovania objednávok a kvalita tlačovín. To všetko za veľmi výhodných cenových podmienok.