ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Čo nesmie chýbať na svadobnom stole?

Čo nesmie chýbať na svadobnom stole?

Žiadosť o ruku je krásny moment, no vo chvíli, keď začnete riešiť svadobné prípravy, zisťujete, že zariadiť svadbu vašich snov nie je úplne med lízať.

Zorganizovanie svadby prináša veľa vybavovania od riešenia rozpočtu, dátumu, miesta, zoznamu hostí, svadobných oznámení a veľa ďalších formalít. 

Súčasťou prípravy je aj chystanie výzdoby nielen svadobnej sály, ale aj svadobného stola, pri ktorom budú vaši hostia tráviť počas svadby určitý čas, preto by ste jeho výzdobu nemali zanedbať.

V tomto článku vám poradíme, čo by na vašom svadobnom stole rozhodne nemalo chýbať.


1. Dekorácie

Pri dekoráciách na svadobný stôl sa držte pravidla "menej je niekedy viac". Myslite na to, aby dekorácie vaším hosťom pri jedení neprekážali a zároveň aby boli zladené s celkovou výzdobou sály.


2. Svadobné menovky a číslovanie stolov

Jednou z náležitostí, ktoré by na svadobnom stole určite chýbať nemali, sú svadobné menovky. Môžete k nim pridať aj malý darček pre hostí v pohode malej čokoládky alebo magnetky.

Pre lepšiu orientáciu je dobré stoly očíslovať.  3. Obrúsky

Aj keď sa to nezdá, obrúsky sú výrazným prvkom na svadobnom stole. Pri ich výbere je dôležité myslieť na to, aby ladili s celkovou výzdobou. 


4. Poháre, príbory a nápoje

Príbory a poháre na svadobnom stole sú samozrejmosťou. Čo sa týka nápojov, tie môžu byť na stole už pripravené alebo ich môže svadobná obsluha priniesť až po zasadnutí k stolu. 

Ak plánujete dať na stoly aj fľaše vína alebo iného druhu alkoholu, môžete na ne pridať svadobné etikety


5.  Menu karty

Aby hostia vedeli, na aké kulinárske špeciality sa môžu počas celého večera tešiť, môžete na stôl pridať i svadobné menu karty.


V neposlednom rade nezabudnite svojich hostí k svadobnému stolu vopred pozvať prostredníctvom pozvánok.


Prajeme vám, aby bol váš svadobný deň pre vás ten najkrajší! :)