ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Základné informácie k diplomovkám

Základné informácie k diplomovkám

KOĽKO MA BUDE STÁŤ DIPLOMOVÁ PRÁCA?

Cena diplomovej práce záleží od viacerých faktorov – počet strán práce, farebnosť, doba vyhotovenia, počet kópií či počet riadkov vyrazených na doskách.

Najdôležitejším faktorom si však TY sám! Záleží na tebe, či si večný „prokrastinátor“ a nechávaš všetko na poslednú chvíľu, alebo si vždy pripravený s nejakou časovou rezervou.


Ceny viazania diplomových prác podľa doby vyhotovenia:AKÉ TYPY DOSIEK SI MÔŽEM VYBRAŤ?

Na výber ponúkame až 8 rôznych variant dosiek. Či už sú to klasické dosky alebo kožené. V našej ponuke sa nachádzajú farby ako modrá, čierna, bordová, zelená, sivá či hnedá. (prečítajte si taktiež o psychológii farieb: https://www.anwell.sk/blogy/detail/vyber-farby-dosiek-podla-psychologie-farieb)FARBA PÍSMA DIPLOMOVIEK :

V neposlednom rade ponúkame možnosť razby textov na dosky v dvoch farebných prevedeniach:


V prípade, ak si nevieš poradiť, neváhaj sa obrátiť na našu „Diplomovkovú hotlinku“ a my ti veľmi radi ochotne pomôžeme.

Začal si už písať prácu a psychicky to nezvládaš? Nezabudni si prečítať taktiež článok 5 tipov, ako sa psychicky nezrútiť pri písaní diplomovky. (https://www.anwell.sk/blogy/detail/5-tipov-ako-sa-psychicky-nezrutit-pri-pisani-diplomovky)