AKTUÁLNE: Odhalili sme, kto stojí za vypustením pandy.

AKTUÁLNE: Odhalili sme, kto stojí za vypustením pandy.

BRATISLAVA - Bratislavská tlačiareň ANWELL v tom má naozaj prsty. 


Včera sme vám priniesli informácie o živej pande pohybujúcej sa voľne po bratislavskom sídlisku Petržalka. Podľa mnohých obyvateľov bola za vypustenie pandy zodpovedná práve bratislavská firma ANWELL, ktorá sídli v paneláku, pri ktorom sa spomínaná panda zdržiavala.


Viac informácii o tejto kauze sa dočítate v tomto článku.


Prevereniu situácie sme sa posledné dni aktívne venovali a prišli sme na to, že tlačiareň je naozaj zodpovedná za daný incident. Podľa slov konateľa firmy panda slúžila ako maskot pre jednu z kampaní, ktorá aktuálne prebieha. 


“Panda je naozaj neškodná a situáciu máme pod kontrolou. Pandu si naši zákazníci rýchlo obľúbili, preto sme si ju zvolili za nášho maskota. Momentálne pracujeme na kampani s názvom “Prezident diplomoviek”, kampaň prebieha viac-menej online, no rozhodli sme sa ju podporiť aj v teréne." uvádza p. Porubský, konateľ spoločnosti. "Akcia zožala medzi ľuďmi veľký úspech a viac informácii prinesieme už čoskoro na našom webe a na facebookovej fanpage. Ospravedlňujeme sa za mierny chaos, ktorý naša panda spôsobila, no je naozaj mierumilovná. :-) “  pokračuje p. Porubský. 

Rozruch okolo vypustenia pandy bol preto neadekvátny a my držíme firme ANWELL palce v úspešnom pokračovaní kampane.