ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

KOMPLETNÝ NÁVOD AKO OBJEDNAŤ VIAZANIE DIPLOMOVKY ONLINE

KOMPLETNÝ NÁVOD AKO OBJEDNAŤ VIAZANIE DIPLOMOVKY ONLINE

WWW.DIPLOMOVKY.ANWELL.SK = URL, kde sa rodia diplomovky. Alfa a Omega tvojho štúdia. Dobre si ju zapíš za uši, budeš ju pravdepodobne ešte potrebovať. 

Objednávkové formuláre, ktoré tam na teba čakajú sú naozaj jednoduché, prehľadné a navrhnuté tak, aby si objednávku zvládol ľavou-zadnou aj po utorkovom záťahu na Mlynoch. Na čo sa teda pripraviť? 

PDF? WTF? 

Veď a nestačí vám Word? Ideálne aj bez formátovania? Nenastavíte mi okraje, prosím? 

Šušká sa po celom Bratislavskom kraji, že u nás v ANWELLi je kopec ochotných zamestnancov, no keby sme mali kontrolovať a formátovať každú jednu diplomovku, ktorá prejde našimi rukami, tak... proste to (žiaľ) nie je možné. Čiže popros Google o pomoc, on ti určite nájde kopec super tipov, ako naformátovať diplomovku a ako ju správne uložiť do PDFka. 

Voľba správneho objednávkového formuláru nie je žiadna veda - stačí len vedieť, čo chceš. 

Ak svoju prácu ešte nemáš hotovú, ale chceš si objednať výrobu dosiek v predstihu, tak využi tento formulár. Čím skôr si dosky objednáš, tým viac ušetríš. Text práce nám doručíš neskôr (keď bude hotový a aspoň 3x skontrolovaný) prostredníctvom tohto formuláru

Môžeš si v jednom kroku objednať výrobu dosiek a aj tlač práce, ak si taký frajer a už máš všetko prichystané a aspoň 3x skontrolované.

Tepelná väzba? Lepená väzba? Termoväzba? Aká väzba?!

Tento typ väzby pozostáva z priehľadnej prednej strany a z bielej kartónovej zadnej strany. Žiadne dosky, proste len papier, lepidlo a mäkká obálka. Tepelná väzba nemá s knižnou väzbou nič spoločné (okrem slova "väzba"). Je to úplne iný spôsob viazania prác, preto sa dobre uisti, aký typ väzby vyžaduje tvoja fakulta, prípadne tvoj školiteľ. 

Mám objednané - čo teraz? 

Teraz sa už len modli a dúfaj, že si v texte nespravil veľa chýb. Kontrolovanie práce, ktorú si už zaslal do výroby je výlučne na tvoje vlastné riziko. No máme dobrú správu - ak si v texte predsalen nájdeš nejakú chybu, za ktorú by si si zaslúžil prehnúť cez koleno, tak nás môžeš požiadať o záchranu. Text v knižnej väzbe ti vieme jednoducho vymeniť. Pri tepelnej väzbe je to o čosi zložitejšie, no čo by sme pre teba nespravili? :-) 

Odpovede na všetky časté otázky nájdeš TU.


SOS diplomovková linka: 0948 764 832