Ahojte, dňa 23.09.2018 bude naša predajňa na Družbe z technických príčin zatvorená.

O nás

Ahoj,

či už si sa sem preklikol náhodou, zo zvedavosti alebo chceš len zistiť meno tej peknej brigádničky, ktorá ti dnes viazala bakalárku, sme radi, že si tu a že sa ti môžeme aspoň v krátkosti predstaviť. Keď sme v roku 2008 ako študenti otvárali malé copycentrum na jednom z bratislavských internátov, ešte sme netušili, že o pár rokov sa náš tím rozrastie na desiatky zamestnancov, obslúžime tisícky spokojných zákazníkov a dokážeme vybaviť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov.

Od samého začiatku bol náš koncept postavený na rýchlom a kvalitnom poskytovaní služieb za študentské ceny. Taktiež si si určite všimol, že na rozdiel od väčšiny ostatných webových stránok, ti na tej našej tykáme. Je to preto, lebo našim zámerom je mať so svojimi zákazníkmi bližší, možno až priateľský vzťah. A preto sa aj v našich predajniach riadime heslom „keď sa cítiš taký mladý ako my, tak nám kľudne tykaj.“ Veď ten brigádnik, ktorý ti ráno tlačil ťaháky, je možno tvoj spolužiak alebo sused z intráku. A je úplne jedno, či si študent alebo biznisman. Ale samozrejme, ak si potrebuješ udržať isté „zákaznícke dekórum“ a ostať pri vykaní, budeme to rešpektovať.

A práve ústretovosť, ochota pomôcť či poradiť ako aj individuálny cenová politika je to, čo ti chceme ponúknuť ako „bonus k našim službám“. V prípade, že rýchlosť, spoľahlivosť a kvalita tlače je práve to, čo ti pomôže uľahčiť tvoju prácu, veľmi radi ti s tým pomôžeme a nadviažeme určite úspešnú spoluprácu.

A toto sme my

Sme pre Teba pripravení (nielen) kopírovať deň i noc.

I keď ťa tento mladý muž zvyčajne neobsluhuje, neznamená to, že nemá v našom tíme miesto. Práve naopak, je jeho základom od samého začiatku. Michal zabezpečuje celkové fungovanie a administratívny chod firmy.
michal
Michal
teamleader
Tí z vás, ktorí navštevujú naše predajne na Mlynoch už nejaký ten piatok ste si určite všimli, aký progres čo do kvality a rozsahu služieb sme v týchto predajniach dosiahli. A práve toto je zásluhou najmä našej Katky, ktorá to tam všetko riadi.
katka
Katka
branch manager
Spolu s Michalom ďalší inventár našej firmy. Síce si na rok odbehla spríjemniť život malým Peťkom a Peťkou, no už opäť naplno zarezáva v našej predajni na Družbe.
majka
Majka
branch manager
Táto malá potvorka si šéfuje na Obchodnej, kde hravo dá do laty nejedného chlapa. Najväčší pozor však dáva na svojho pána manžela, s ktorým sa vzorne starajú o ich malého ninju - korytnačku Erika :-)
Ivka
Ivka
branch manager
Ťažký pohoďák Marek má pod palcom veľkoformátovú aj produkčnú tlač, z čoho vyplýva, že mu už neostáva veľa voľného času na osobný život... :-) Ten najradšej trávi so svojou drahou polovičkou alebo na basketbalovom ihrisku.
Marek
Marek
print production supervisor
Bez tejto dievčiny by bol život v ANWELLi neporovnateľne prázdnejší. Sisiel je skutočne akčná, má veľmi rada svoju prácu a keď treba, nebojí sa prevziať zodpovednosť za chod predajne. A čo je hlavné, svojim smiechom vždy každého nakazí.
Sis
Sis
creative services assistant
Náš filozof Maťko je ďalšia známa persóna pre všetkých, ktorí nás navštevujú na Mlynoch. Z Maťa ochota priam srší a nedokáže povedať “nie” na žiadne vaše požiadavky (no s tepelnými väzbami to naňho neskúšajte!). A priznajte sa, koľké z vás k nám chodia len kvôli nemu? :-)
Matko
Maťko
print production specialist
Tento týpek, vlastným menom Martin, je veľmi osobitou súčasťou našej firmy. Prispieva nielen kvalitnou prácou, ale aj humornou zložkou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou jeho života. Má skvelé srdiečko a svojimi vtipmi nejednému zákaznikovi podvihol kútiky na perách.
Krutuo
Kurtuľo
print production specialist
Táto šumná vyštudovaná matfyzáčka z Oravy zaujala svojim šarmom už nejedeného zákazníka. Usilovne maká v zime, v lete a keď zrovna náhodou nie, znamená to, že je pravdepodobne niekde v Rakúsku a oberá čučoriedky. :-)
Majcek
Majček
print production specialist
Táto milá a bezprostredná osôbka má veľmi rada jedlo...veľmi...hocijaké a v akomkoľvek čase dňa. Keď si má vybrať medzi školou, osobným životom a Anwellom, vždy zvíťazí Anwell. Ktovie prečo, možno je to tým, že jej k srdcu prirástla naša firemná myška Emka, o ktorú sa s láskou príkladne stará.
Natal
Natal
graphic designer
Kreatívna duša Liv miluje kreslenie, ktoré jej ide na jednotku! Má rada zdravú stravu, výlety do prírody a rada spinká. Nemá rada mäsko a už vôbec nie kolotoče :-)
Liv
Liv
graphic designer
Toto rozkošné a nadprirodzene pokojné žieňa patrí medzi našich najskúsenejších brigádnikov. Má milujúceho frajera, tetovanie, a dobré srdce :-) Voľný čas trávi prechádzkami so svojím štvornohým miláčikom Felkom, filozofovaním alebo len tak v "savasane". :-)
Ve
hardworker
Táto sympatická mladá turistka nikdy nestráca svoj čarovný úsmev a hravo sa popasuje s každou úlohou, či už v práci alebo v škole. Medzi jej veľké hobby patrí upratovanie našej kancelárie :-)
Megi
Megi
hardworker
Naša šikovná humenčanka Katka ti so všetkým vždy ochotne pomôže. Okrem práce stíha študovať a vždy si nájde čas na 8 hodinové cestovanie domov na východ. Študuje na FTVŠ a čo sa športov týka, okrem plávania sa venuje aj gymnastike.
Katka
Katka
hardworker
Usmievavý ťažký pohoďák zo srdca Slovenska. Jacob je vždy milý, k mladým aj starým a jeho čarovnému úsmevu neodolá nik. Je to proste chlap, čo nikdy nenechá kolektív v štichu, či už v práci alebo “na jednom po práci”.
Jacob
Jacob
hardworker
Športovec Tino v lete naháňa futbalovú loptu a v zime brázdi svahy na snowboarde. Hoci ho učenie veľmi nebaví, na STU úspešne bojuje s robotikou a kybernetikou. A samozrejme hravo trafí aj USB do počítača a vytlačí, čo treba.
Tino
Tino
hardworker
Podľa výšky tohto mladého geografa je ľahké uhádnuť, akému športu sa kedysi venoval. Ľubo je bývalým skokanom do výšky, no v súčasnosti sa zaujíma skôr o futbal, hokej a samozrejme ako správny chlap aj o formulu 1.
Lubo
Ľúbko
hardworker
S rodeným záhorákom Ondrom sa môžete zoznamiť v našej predajni na Obchodnej. Ak mu po náročnom dni v práci ostane trochu času a energie, venuje sa atletickým kreáciám rôzneho druhu, prípadne len tak zbehne do kina pozrieť nejaký dobrý film. Pokiaľ by nemusel chodiť do práce, vydal by sa na dobrodružnú cestu do zahraničia :-)
Ondro
Ondro
hardworker
Mladý, ctižiadostivý oravák Matej má vo svojom živote dve veľké lásky - šport a svoju polovičku. Pokiaľ spolu práve nepozerajú nejaký dobrý film, rád trávi svoj voľný čas na floorbalovom ihrisku alebo len tak na gauči s knihou v ruke.
Matej
Matej
hardworker
Danka je budúca záchranárka a veľmi všestranná žena. Hrá na cimbal a miluje hudbu všetkého druhu, ale jej srdce bije najviac pre folklór. S úsmevom ťa rada obslúži v našej predajni na Družbe.
Danka
Danka
hardworker
Polygrafka Romanka je dobrá kamarátka s photoshopom a podobnými grafickými srandičkami. Rada si len tak kreslí a jej srdce bije pre hip-hop, ktorému sa už dlhé roky aktívne venuje.
Romča
Romča
hardworker
Vyštudovaná knihárka Deniska sa v našom ANWELL tíme naozaj našla, kedže jej profesia je aj jej celoživotným hobby. Okrem vône papiera má rada grécku a taliansku kuchyňu, rada varí a pečie. Miluje Paríž, Eiffelovu vežu a levandule.
Deniska
Deniska
hardworker
Nika je pravým filmovým a knižným nadšencom, no okrem kultúrneho vyźitia takisto miluje tráviť čas v kuchyni varením a pečením pre každú príležitosť. Ak už má všetko napečené, veľmi rada cestuje a spoznáva doposiaľ nepoznané miesta.
Nika
Nika
hardworker
Puntičkárka Veva vďaka svojmu zmyslu pre dokonalosť do nášho tímu skvele zapadá. Miluje vôňu kávy, jedlo od milovanej mamky a svojich štvornohých miláčikov - psíka a zajaca - ktorých fotky zaberajú 80% pamäte v jej telefóne :-)
Veva
Veva
hardworker
Východňarka Veronika je študetkou medicíny, no okrem zdravotníckych zariadení hravo ovláda aj tie tlačiarenské. Nebojí sa nových výziev, pretože ju baví ich prekonávať a neustále sa zlepšovať.
Veri
Veri
hardworker
Mladá turistka Simonka je pripravená tlačiť a kopírovať vo dne - v noci, a hlavne vždy s úsmevom! Okrem tlačenia sa sústredí na náročné štúcium stavbariny (ktovie, či tiež s úsmevom). :-)
Simonka
Simonka
hardworker
Matfyzák Daniel, srdcom východniar, sa popri škole a samozrejme aj popri práci stíha okrem iného venovať aj volejbalu. Zoznámiť sa s ním môžeš v predajni na Obchodnej a na Šturáku.
Dano
Dano
hardworker
Futbalový rozhodca a raper v jednom ako správny východniar má nadštandardné vzťahy s kapitánom Morganom a kolou. Samozrejme vždy až po práci, ktorá Beďa chytila za srdce a naplno sa jej venuje v predajniach na Mlynoch a na Obchodnej.
Beďko
Beďko
hardworker
Tento mladý priateľský muž študuje genetiku a vo svojom voľnom (ktorého nie je až tak veľa) sa venuje športom ako beh, florball, posilovňa. Má rád dobré filmy, skvelé jedlo, a usmievavých ľudí.
Maťo
Maťo
hardworker
Radko je náš ajťák, ktorý dokáže behať myškou po našich počítačoch v Bratislave, i keď trávi deň so svojou polovičkou niekde v Košiciach. Deň čo deň pozorným okom sleduje, či všetky počítače a tlačiarne šľapú ako majú.
Radko
Radko
IT support specialist