Potlačíme váš
biznis

Individuálna ponuka

Ak si náš stály zákazník, zabudni na všeobecný cenník. Cenovú ponuku ti radi ušijeme na mieru podľa tvojich potrieb.

Doručenie zdarma

Stálym biznis klientom doručujeme v rámci Bratislavy bezplatne každú objednávku (aj 2 áštvorky).

Mesačná fakturácia

Využívaš naše služby opakovane a chceš platiť 1x mesačne? Žiadny problém.

Priateľský prístup

Keď sa cítiš taký mladý ako my, tak nám kľudne tykaj. Tak v predajni, ako aj keď objednávaš online.

Ponuka na mieru

Ak si náš stály zákazník, pokojne zabudni na všeobecný cenník. Cenovú ponuku ti radi ušijeme na mieru podľa tvojich potrieb.

Ponuka zahŕňa:

 • individuálne ceny alebo zľavy dohodnuté v závislosti od pravidelnosti
  a objemu zákazky
 • možnosť platby na faktúru vystavovanej po každej objednávke alebo
  súhrnne 1x mesačne
 • expresné doručenie zadarmo v rámci Bratislavy
Súhlasím s pravidlami ochrany pri spracovaní osobných údajov

O nás

Sme veľmi radi, že ti môžeme aspoň v krátkosti predstaviť našu spoločnosť. Keď sme v roku 2008 ako študenti otvárali malé copycentrum na jednom z bratislavských internátov, ešte sme netušili, že o pár rokov sa náš tím rozrastie na desiatky zamestnancov, obslúžime tisícky spokojných zákazníkov a dokážeme vybaviť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov. Od samého začiatku bol náš koncept postavený na rýchlom a kvalitnom poskytovaní služieb za tzv. „študentské ceny“ a osobitnom, až priateľskom prístupe ku každému klientovi. A práve ústretovosť, ochota pomôcť či poradiť ako aj individuálny cenová politika je to, čo ti chceme ponúknuť ako „bonus k našim službám“. K tomu ti ešte radi pribalíme doručenie tvojich objednávok zadarmo. V prípade, že rýchlosť, spoľahlivosť a kvalita tlače je práve to, čo ti pomôže uľahčiť tvoju prácu, veľmi radi ti s tým pomôžeme a nadviažeme určite úspešnú spoluprácu.

 • Ing. Tomáš Smutný

  HUMANEX, s.r.o.

  So službami spoločnosti ANWELL sme nadmieru spokojní. Pre nás je veľmi dôležitá flexibilita a proklientský prístup, ktorý je vďaka ochotnému personálu vždy zabezpečený.

 • Mišo

  zákazník

  Najlepšia tlač v Bratislave, odpovede na emaily mi chodia z info@anwell.sk aj po 21:00 večer, po porovnaní cenových ponúk vyšli najlacnejšie, najrýchlejšie a vždy v pohode... Tiež oceňujem aj expresné doručenie kuriérom. Chcel som dať 5 hviezdičiek, ale nie je kde, tak aspoň takto :) :) :) Za dva týždne tlačím tisíce strán materiálov znova, vidíme sa.

 • JUDr. Andrea Rubeg

  Ladybag, s.r.o.

  So službami spoločnosti ANWELL sme vždy veľmi spokojní a inú spoločnosť na výrobu našich tlačovín už ani nevyužívame. Presvedčil nás profesionálny prístup, rýchlosť spracovania objednávok a kvalita tlačovín. To všetko za veľmi výhodných cenových podmienok.

ANWELL Obchodná

+ 421 901 764 822

obchodna@anwell.sk

Obchodná 70, 811 06 Bratislava

Pondelok - Piatok 7:30 - 19:00

ANWELL Petržalka

+421 903 764 822

petrzalka@anwell.sk

Blagoevova 16, 851 04 Bratislava

Pondelok - Piatok 8:00 - 17:00