ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

ANWELL pomáha - 3. ročník

ANWELL pomáha - 3. ročník

Život je ako ozvena. :) Čo dáš - to dostaneš. A to isté platí aj o našej tohtoročnej, už v poradí tretej charitatívnej akcii pre neziskové organizácie Plamienok Depaul Slovensko.

Sprav dobrý skutok, ktorý ťa nič nestojí! Ako to funguje?

1. prispej symbolickou sumou 5 € jednej z organizácií

2. objednaj si vianočný fotodarček online na www.anwell.sk

3. do poznámky zadaj kód "Plamienok" alebo "Depaul" (podľa toho, ktorej organizácii prispeješ)

4. po odoslaní objednávky ti jej cenu znížime o 5 € 


Oficiálna zbierka pre neziskovú organizáciu Plamienok: https://www.plamienok.sk/online-zbierky/pomozme-spolu-plamienku-181

Oficiálna zbierka pre neziskovú organizáciu Depaul Slovensko: https://depaulslovensko.darujme.sk/sprav-dobry-skutok-ktory-ta-nic-nestoji/ 

Pre uplatnenie zľavy je potrebné súhlasiť so zverejnením tvojho mena v zozname prispievateľov. :) 
„Detský mobilný hospic PLAMIENOK n.o. plní prianie nevyliečiteľne chorých detí a ich rodín byť a žiť doma v kruhu svojich blízkych. Lekári, zdravotné sestry, psychológovia a sociálni pracovníci navštevujú deti a rodiny priamo doma a ponúkajú im odbornú aj ľudskú pomoc v období, keď sa bez pomoci nezaobídu. Domáce návštevy odborníkov, zapožičanie potrebného prístrojového vybavenia aj psychologickú pomoc poskytuje PLAMIENOK n.o. bezplatne vďaka dôvere a nezištnej pomoci darcov.”


„Depaul Slovensko je nezisková organizácia. Poskytujeme verejnoprospešné služby zamerané na pomoc ľuďom bez domova.  V našich zariadeniach uplatňujeme nízkoprahový prístup, čo znamená, že služby sú dostupné všetkým bez žiadnych ďalších podmienok a teda aj ľuďom pod vplyvom alkoholu alebo drog, v zlom zdravotnom stave, psychicky chorí, bez dokladov, bez finančných prostriedkov, atď."