ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0
Blogy

TLAČ A VIAZANIE DIPLOMOVIEK - otázky a odpovede

1. Ako si môžem objednať viazanie záverečnej práce?

  • Cez online formulár na našej stránke – www.diplomovky.anwell.sk (odporúčame)
  • Mailom na e-mailovej adrese konkrétnej predajne
  • Osobne v niektorej z našich predajní

POZOR: Pri objednávke dosiek osobne v predajni účtujeme jednorazový asistenčný poplatok 3€. Ak chceš ušetriť, objednaj si viazanie práce online cez náš web.

2. Môžem si u vás text práce aj vytlačiť

Samozrejme. Text práce odporúčame objednať prostredníctvom nášho formulára na stránke www.diplomovky.anwell.sk, kde si rovno aj vypočítaš cenu tlače a ešte aj ušetríš. Text môžeš objednať aj mailom na adrese konkrétnej predajne, prípadne v ktorejkoľvek našej predajni.

3. Viete záverečnú prácu zviazať aj v inom formáte ako A4?

Samozrejme. Vieme text práce zviazať aj do dosiek formátu A3 (na šírku) a A5 na výšku

4. Môžem si priniesť vlastný text?

Môžeš, ale prines rovné strany v pevných doskách. Vyhni sa euroobalom, pretože väčšie množstvo papierov sa v euroobale stočí a veľmi zle sa následne viažu.

5. Stačí text práce zaslať vo Worde?

V tvojom vlastnom záujme ti odporúčame záverečnú prácu prekonvertovať do formátu PDF. Predídeme prípadným posunom textu alebo iným zmenám formátovania.

6. Čo ak dokončujem prácu na poslednú chvíľu?

Jednoducho si objednaj obal práce vopred – doručíš nám iba predlohu obalu (to, čo bude potlačené na doskách) a text práce nám stačí doručiť neskôr. Následne ti prácu zviažeme cca do 3 hodín, resp. podľa aktuálnej vyťaženosti predajne.

7. Oznámite mi prijatie a vyhotovenie objednávky mailom?

Áno, po vyhotovení ti príde automatická notifikácia na e-mail. V prípade, ak ti neprišlo potvrdenie a už ubehol termín na ktorý si mal prácu objednanú, kontaktuj konkrétu predajňu, v ktorej si si svoju prácu objednal.

8. Koľko ma bude stáť komplet celá záverečná práca?

Základná cena záverečnej práce v knižnej väzbe je 9€/ks (pri objednávke 1 ks je cena 13 €/ks). Cena platí pri vyhotovení do 5 pracovných dní. Ceny pri rýchlejšom vyhotovení si môžeš jednoducho vypočítať pomocou našej online kalkulačky, ktorú nájdeš na www.diplomovky.anwell.sk

9. Na aké skryté poplatky sa mám pripraviť?

Žiadne naše poplatky nie sú skryté. Všetky príplatky sú uvedené v cenníku na našej stránke www.anwell.sk ako aj vo všetkých našich predajniach. Najbežnejší príplatok je za riadky – nad 5 riadkov na obale každý ďalší riadok stojí 1,50€. Tí z vás, ktorí si potrpia na krajší obal s imitáciou kože, si priplatia 3 €/ks.

10. Od kedy počítate dobu vyhotovenia obalu?

Na rozdiel od mnohých copycentier, u nás doba vyhotovenia začína plynúť od doručenia predlohy obalu prácu, nie od doručenia kompletnej práce (vrátane textu). Čiže ak finišuješ s prácou ešte v deň termínu odovzdania, stačí si objednať obal vopred a vyhneš sa vyšším cenám. Na výpočet cenovej kalkulácie berieme do úvahy pracovné dni 8:00-18:00.

11. Dá sa potlačiť aj bočná strana / chrbát diplomovky?

Áno dá sa. V prípade razby zlatou / striebornou je ale rozsah 6 cm od okrajov. V prípade potlače UV bielou farbou vieme potlačiť celý chrbát.

12. Je možné vymeniť / opraviť text v už zviazanej práci?

Samozrejme, dá sa. Cena za výmenu textu je 5€ + prípadné náklady na dodatočnú tlač textu. Preto ti odporúčame, aby si si prácu najskôr riadne skontroloval a až následne si ju dal zviazať.

13. Môžem si vybrať farbu, veľkosť a typ písma na doskách?

V prípade hĺbkovej razby zlatou / striebornou sa nedá vybrať veľkosť ani typ písma. Existuje len 1 štandardizovaný font akceptovaný všetkými školami v SR aj ČR. Variabilita fontov, veľkosti, prípadných iných prvkov (napr. logo školy / fakulty) je možné len pri UV potlači bielou farbou.

14. Potreboval by som väzbu na prílohy väčších rozmerov ako A4

V tomto prípade ti vieme ponúknuť spisové dosky. Na spisové dosky vieme potlačiť požadovaný text (zlatou / striebornou), prípadne ti ich môžeme ponúknuť aj bez potlače.

15. Viete mi prácu aj napáliť na CD?

Samozrejme. Cena je 2,50 €/ks, pričom v cene máš zahrnuté CD a papierový obal. Potlač samotného CD však nerealizujeme.

16. Sme viacerí spolužiaci a chceme si naraz objednať viazanie. Dá niečo urobiť s cenou?

Samozrejme :) Ak ste viacerí spolužiaci, stačí aby vás bolo aspoň 10 z jednej fakulty. Následne nás môžete kontaktovať na adrese diplomovky@anwell.sk