ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0
Akcie
Blogy

INOVATÍVNA CESTA K DOKONALO VYZERAJÚCIM ZÁVEREČNÝM PRÁCAM

My v Anwelli na študentov myslíme. Aj preto si neustále kladieme otázku, aké nové a inovatívne riešenia môžeme pre teba vymyslieť.  

Radi by sme ti predstavili našu najnovšiu ponuku, ktorá zmení spôsob, akým sa pozeráš na tlač dokumentov. Jedná sa o novú technológiu potláčania tvrdých väzieb, záverečných prác, UV potlačou.

Technológia UV tlače

V dnešnej dobe, kde prvý dojem zohráva kľúčovú rolu, je dôležité, aby boli záverečné práce vizuálne pôsobivé. S UV potlačou získaš možnosť posunúť svoju záverečnú prácu na novú úroveň. 

Výhody UV tlače
 - Kvalita - Výtlačky potlačené UV technikou disponujú skvelou kvalitou, presnosťou a vysoký rozlíšením.
 - Odolnosť - Vytlačená grafika nevybledne. Vaše dokumenty budú odolné voči poveternostným vplyvom, čím sa predĺži ich životnosť.
 - Čas - UV výtlačky nemusia schnúť, vďaka čomu ušetríme čas.
 - Ekologickosť - UV farby sú často šetrnejšie k životnému prostrediu. UV atramenty sú bez obsahu rozpúšťadiel, ktoré tak nevylučujú žiadne škodlivé výpary.

Jednou z najväčších výhod UV potlače, je že prostredníctvom nej ti dokážeme na tvoju záverečnú prácu vytlačiť všetko čo potrebuješ. Bez problémov môžeš mať na svojej tvrdej väzbe vytlačené logo, grafiku či nápisy v rôznych typoch písma.

V Anwelli sme presvedčený, že si zaslúžiš tlač, ktorá oslavuje tvoju kreativitu. Technológia UV potlače, záverečných prác, je v súčasnosti k dispozícií. Sme radi, že môžeme byť súčasťou tvojich úspechov!