ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0
Blogy

5 rád ako vybrať správny darček pre otca

Ak sa blíži sviatok tvojho otca alebo si tento článok čítaš v čase, keď je Deň otcov za dverami, asi si už uvedomuješ, že vybrať preňho ten pravý darček je vcelku náročné. 

Prinášame ti preto zopár rád, ktoré ťa môžu pri výbere darčeka pre otca inšpirovať.


1. Buď v pozore

Maj oči na stopkách a stále sleduj, o aké veci sa tvoj oco v posledných dňoch zaujíma. Možno si číta leták s potravinami a nadáva na drahé pivo, ktoré by si možno kúpil, no vysoká cena ho odrádza. Prečo mu ale toto pivo napríklad na Deň otcov nedopriať bez ohľadu na jeho vyššiu cenu?! V kombinácii s dobrou čokoládou alebo orieškami by to mohol byť skvelý darček pre otca.

Ak preňho hľadáš niečo hodnotnejšie a si s nápadom na darček už v koncoch, môžeš si všímať, v ktorom obchode rád nakupuje a darovať mu poukážku v určitej finančnej hodnote na nákup v jeho obľúbenom obchode.


2. Darček pre otca podľa jeho hobby

Určite poznáš otcove záľuby, tak sa nimi inšpiruj. Ak je tvoj otec vášnivý rybár, daruj mu niečo, čo využije pri rybarčení. Ak je to druhý Peťo Sagan, obdar ho niečím z cyklistickej výbavy. 


3. Daruj niečo origoš

Napríklad tričko s originálnou potlačou, ktoré okrem neho žiadny iný otec mať nebude a určite ho bude nosiť viac ako 10 rokov. 


Ak tvoj oco ešte nemá hrnček s vlastným motívom, voľba darčeka je jasná. 


4. Zážitok nad zlato

Darovaním zážitku nikdy nič nepokazíš, najmä keď tvoj otec obľubuje adrenalín. 

Každý otec miluje jedlo, preto aj napríklad večera v útulnej reštaurácii s chutným jedlom a pivkom môže byť pre neho zážitkom. 


5. Spomienkový darček vždy poteší

Môžeš mu darovať napríklad fotoalbum s vašimi spoločnými fotkami, ktoré ho pri prezeraní určite zahrejú pri srdci, aj keby je to ten najväčší tvrďas. 

Keď máš s otcom nejakú spoločnú fotku, ktorá si zaslúži väčšieho uznania ako len založenie do albumu, môžeš mu z nej spraviť rovno fotoobraz alebo napríklad aj fotopuzzle.


Nezabudni, že každú tretiu júnovú nedeľu je Deň otcov. Chlapi vraj nie sú nároční a otcovia o to viac, preto ak mu daruješ aj maličkosť, určite sa poteší! :) 

Samozrejme, nezabudni mu pripomenúť, že ho ľúbiš! <3