ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0
Blogy
Svadba

PRAKTICKÁ ELEGANCIA: DREVENÉ DEKORÁCIE PRE VAŠU SVADBU

Ako každý detail svadobného dňa, aj dekorácie majú kľúčovú úlohu vo vytváraní atmosféry, ktorá zanechá nezabudnuteľný dojem. Ak ste na ceste k hľadaniu dokonalých dekorácií, zvážte krásu a praktickosť drevených dekorácií, ktoré prinášajú do vašej svadby nezameniteľný dotyk elegancie.

Drevené menovky a magnetky

Prvým dojem, ktorý vaši hostia získajú, je práve z menoviek na ich miestach. Drevené menovky pridávajú osobný a rustikálny dotyk ku každému miestu. Okrem ich estetického prvku, sú aj praktické. Ich robustnosť znamená, že, v prípade vonkajšej svadby, nebudú musieť bojovať s vetrom, ako to môže byť v prípade papierových menoviek. Navyše, vy alebo vaši hostia si ich môžete ľahko uložiť ako spomienku na tento špeciálny deň. 

Na našom webe si môžete zvoliť rôzne spôsoby finalizácie ako napríklad “Magnet” alebo “Výrez na zavesenie”. Tieto možnosti dodávajú dreveným menovkám ďalšiu praktickú možnosť využitia. Okrem bežného využitia menoviek si naše drevené menovky môžete prispôsobiť podľa vášho gusta.

   

Drevené zápichy

Svadobná torta je jednou z neoddeliteľných súčastí svadobného ceremoniálu, a preto je dôležité, aby nielen úžasne chutila, ale aj úžasne vyzerala. Drevené zápichy do torty dodávajú štýl a eleganciu každej torte. Ozdobte aj vy svoju svadobnú tortu a dodajte jej pomyselnú čerešničku na úplný vrch. V jednoduchosti je krása a aj preto vám, na našom webe, ponúkame na výber drevené zápichy, na ktorých budú vyrezané vaše celé mená alebo len jednoduché a elegantné iniciály. Po oslave si môžete jednoducho zápichy zachovať ako suvenír, či spomienku alebo ich použiť opakovane na ďalšie oslavy. 

Drevené svadobné pečiatky 

Pri tvorbe personalizovaných svadobných pozvánok, svadobných krabičiek a ďalších doplnkov je drevená pečiatka nevyhnutnosťou. Tento jednoduchý nástroj môže pridať osobný dotyk ku každej časti vášho svadobného plánovania. S drevenou svadobnou pečiatkou môžete jednoducho označiť všetky vaše svadobné doplnky, čím vytvoríte konzistentný a elegantný vzhľad. Navyše, pečiatky sú dlhotrvajúce a môžu byť opakovane použité nielen počas svadobného obdobia, ale aj neskôr pre osobné a špeciálne príležitosti.

Na našom webe nájdete širokú ponuku svadobných pečiatok, z ktorých si môžete vybrať podľa vlastnej preferencie. Medzi nimi však nesmú chýbať ani tradičné kruhové drevené pečiatky, ktoré dokonale dozdobia vaše svadobné doplnky.

Váš svadobný deň je časom, kedy si chcete vychutnať každý moment a pamätať si ho navždy. Drevené dekorácie nielenže pridávajú nádherný rustikálny šmrnc do vašej oslavy, ale tiež poskytujú praktické výhody, ktoré urobia váš deň ešte jedinečnejším. Od menoviek, cez zápichy do torty,po pečiatky, drevené dekorácie sú investíciou do dlhotrvajúcej krásy a pamiatky. Preto sa neváhajte rozhodnúť pre drevené dekorácie a urobte svoj svadobný deň ešte nezabudnuteľnejším!

Ak hľadáte dokonalé drevené dekorácie pre vašu svadbu, otvorte si náš web https://www.anwell.sk/sluzby/svadobne-produkty a vyberte si presne to čo hľadáte. Ponúkame široké spektrum svadobných produktov, v ktorých zaručene každý nájde to svoje!

Či už hľadáte svadobné tlačoviny ako pozvánky, menu, či svadobné oznámenia alebo vyhotovenie svadobného textilu, obrazov či etikiet na svadobné fľaše u nás to nájdete! Zároveň ponúkame aj rôzne možnosti finalizácie svadobný produktov akými sú napríklad laminovanie, metalická potlač, skladanie či tlač bielou. Na našom webe nájdete všetko na jednom mieste. 

Sme radi súčasťou vašich veľkých dní či nezabudnuteľných okamihov!