Ahojte, dňa 23.09.2018 bude naša predajňa na Družbe z technických príčin zatvorená.

Obrazy

Daj život bielym stenám a ozdob ich obrazmi s vlastnou potlačou. Rodinné portréty alebo fotografie prírody - výber už necháme na tebe.

OBRAZY S VLASTNÝM MOTÍVOM

Fotografie sú tlačené na syntetický materiál pripomínajúci maliarske plátno, ktorý je následne napnutý na drevený rám. Veľkosť obrazu je výlučne na tebe, mala by sa však proporčne zhodovať s rozmermi danej fotografie. Pri rámovaní sa časť plátna ohýba okolo dreveného rámu, preto je potrebné si vybrať typ spracovania okrajov:

· okraje obrazu zostanú biele (nepotlačené), prípadne sa potlačia farbou podľa tvojho výberu

· okraje obrazu bude tvoriť samotná fotografia (v tomto prípade treba počítať s orezaním fotografie cca 2-3 cm z každej strany)

Dokonalou alternatívou klasických obrazov je podliepanie plátna pomocou kappa dosky (odľahčený PVC materiál s penovým vnútrom vhodný do interiéru) alebo pomocou komatexu (pevné, odolné PVC dosky vhodné aj do exteriéru).

Štandardná doba vyhotovenia obrazov je 24-48 hodín, no ak si želáš len samotnú tlač bez rámovania resp. podliepania, vieme ti fotografie vytlačiť v rámci možností na počkanie.

HOTOVÉ OBRAZY

Ponúkané obrazy sú pripravené na okamžitý odber, no ak budeš požadovať väčší počet kusov z jednej predlohy, alebo špecifické rozmery, doba vyhotovenia bude podľa dohody.

obraz-2
obraz-3
obraz-4
obraz-5