Hrnčeky

Hrnček s motivačným nápisom alebo vtipným obrázkom je veľmi praktický a milý darček, vďaka ktorému aj ranná káva bude chutiť ešte lepšie.

Biely hrnček

V jednoduchosti je krása a bielym hrnčekom nič nepokazíš.
Biele hrnčeky sú vhodné na všetky druhy fotografií a grafík, či už chceš jednu bodku alebo fotografiu celej rodiny. Avšak, maximálna veľkosť potlačenej plochy je 9x20cm, takže sa budete musieť k sebe potlačiť.

Hrnček s farebným vnútrom

V prípade, že chceš niečo farebné alebo si potrpíš na módu, zlaď svoj hrnček s farbou obrázka. Na výber máme slušné množstvo hrnčekov s farebným vnútrom a uškom. Či si jemná princezná alebo drsný rocker, u nás si farbu vyberieš určite. Tento hrnček je vhodný na všetko, po čom tvoje srdiečko zapiští. Jeho potláčateľná plocha je 90x200mm.

Magický hrnček

Ak chceš niekoho prekvapiť, určite odporúčame magický hrnček. Najprv sa javí ako obyčajný čierny hrnček, no keď do neho naleješ horúci nápoj, na povrch vypláva jeho pravá podoba. A o tej rozhoduješ ty. Tento hrnček je vhodný na všetko, po čom tvoje srdiečko zapiští. Jeho potláčateľná plocha je 90x200mm.

Plechové hrnčeky

Poznáš niekoho šikovného, ktorému stále všetko padá a preto sa bojíš, že by darček od teba rozbil? To nič, aj my takých poznáme. Daruj im plechový hrnček, ktorý sa nerozbije, no odporúčame neskúšať to s horúcou kávou vnútri. Tento hrnček je najvhodnejší na minimalistické potlače, logá, nápisy, kresbičky, menšie plochy. Jeho potlačiteľná plocha je 60x180mm.

Všeobecné informácie

Štandardná doba vyhotovenia je do 48 hodín od dodania resp. schválenia návrhu. Potlač robíme výlučne na naše vlastné hrnčeky, ktoré sú zahrnuté v cene spolu so základnou grafickou úpravou návrhu. V prípade náročnejších grafických úprav ťa o cene informujeme pred vyhotovením objednávky.

Výroba hrnčekov prebieha pri 200°C, preto sa nemusíš obávať, že by sa potlač mohla poškodiť pri bežnom používaní alebo umývaní. Všetky typy hrnčekov je možné umývať v umývačke riadu.

hrnceky-s-fotkou-1
hrnceky-s-fotkou-2
hrnceky-s-fotkou-3
hrnceky-s-fotkou-3

Ak si s niečím nevieš rady, tak nás pokojne kontaktuj.