Ahojte, dňa 23.09.2018 bude naša predajňa na Družbe z technických príčin zatvorená.

Tričká

Nerád držíš krok s módou a v obchodoch nikdy nenájdeš nič, čo by ťa oslovilo? Vyjadri svoj štýl tričkom s vlastným motívom - či už to bude inšpiratívny nápis alebo vtipný obrázok.

Ak máš záujem o potlač väčšieho množstva tričiek, radi ti vypracujeme
individuálnu cenovú ponuku.

Tričká s vlastnou potlačou patria medzi najžiadanejšie darčekové predmety, a práve preto ich ponúkame vo všetkých možných veľkostiach a v rôznych farebných variáciách. Na tričko si môžeš potlačiť nápisy, logá, obrázky, či fotografie do veľkosti A3.

Štandardná doba vyhotovenia je do 48 hodín od schválenia resp. dodania návrhu. Potlač robíme na naše vlastné 100% bavlnené tričká, ktoré sú zahrnuté v cene spolu so základnou grafickou úpravou návrhu. V prípade náročnejších grafických úprav ťa o cene informujeme pred vyhotovením objednávky. Pokiaľ by si želáš potlač na vlastný textil, použi druhý objednávkový formulár a následne si dohodneme ďaší postup.

Odporúčaná teplota prania je 30°C, tričká by sa nemali sušiť v sušičke a žehliť po potlačenej strane. Slúžia ako darčekový predmet a preto nie sú vhodné na každodenné nosenie.

potlac-na-tricka-1
potlac-na-tricka-2
potlac-na-tricka-3