Kalendáre

Kalendáre s vlastným motívom sú nielen originálnym, ale aj praktickým darčekom pre rodinu či firmy. Zaručia ti, že tvoji blízki, alebo obchodní partneri ťa nedostanú z hlavy počas celého roka.

NÁSTENNÉ KALENDÁRE

Nástenné kalendáre tvorí 13 listov (1 titulná + 12 mesačných) tlačených na natieraný 250g papier, ktoré sú zviazané kovovou špirálovou väzbou s pridaným závesným háčikom. Pri návrhu zo šablóny je potrebné doručiť 13 kvalitných fotografii (ideálne orientovaných na šírku) zoradených (pomenovaných) podľa poradia, v ktorom si ich praješ tlačiť. Štandardná doba vyhotovenia je do 48h od doručenia alebo schválenia nami pripraveného grafického návrhu (v prípade návrhu zo šablóny). Ak chceš darovať viac rovnakých kalendárov, pokojne nás kontaktuj - radi ti poskytneme výhodnejšiu cenu.

VRECKOVÉ KALENDÁRE

Vreckové kalendáre sú tlačené na natieraný 250g papier alebo na neroztrhnuteľný syntetický papier PolyArt 368g so štandardnými rozmermi 90x50mm. Prednú stranu tvorí vlastný motív (firemné logo, fotografia...), na zadnej strane je mini kalendár orientovaný na výšku alebo na šírku. Štandardná doba vyhotovenia je do 24h od doručenia resp. schválenia nami pripraveného grafického návrhu.

FIREMNÉ BALÍČKY

Firemný balíček obsahuje balenie nástenných kalendárov podľa vlastného výberu + DARČEK 100ks vreckových kalendárikov s vlastným motívom úplne zadarmo. Ceny kalendárov sú značne znížené oproti pultovým cenám na základe objednávania väčšieho počtu kusov, preto je možné v rámci jednej objednávky objednať výrobu kalendárov iba s jedným motívom. Pri návrhu zo šablóny je potrebné doručiť 13 kvalitných fotografii (ideálne orientovaných na šírku) zoradených (pomenovaných) podľa poradia, v ktorom si ich praješ tlačiť. Štandardná doba vyhotovenia je min. 5 pracovných dní od doručenia alebo schválenia nami pripraveného grafického návrhu (v prípade návrhu zo šablóny).