ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0
Blogy

Ako na vianočný darček pre tých, ktorí nič nechcú? Máme pre teba 7 užitočných rád

Určite máš aj ty v okolí toho človeka, pri ktorom ti už došli nápady na darček k Vianociam a keď sa ho spýtaš, čo by mu urobilo radosť, jeho odpoveď je, že “NIČ” :))).

Ak by si chcel byť naozaj vtipálek, môžeš mu dať prázdnu krabicu, v ktorej bude naozaj “NIČ” a nabudúce sa možno dotyčný poučí a poradí ti, čo mu máš kúpiť. 
No v tom lepšom prípade sa môžeš inšpirovať našimi radami, ktoré by ti mohli výber toho správneho darčeka uľahčiť.

1. Zapisuj si

Ak s týmto človekom tráviš určitý čas, je pomerne jednoduché prísť na to, čo by mu mohlo na Vianoce urobiť radosť. Je dôležité byť počas celého roka viac v pozore a keď povie vetu typu “tak tam by som sa niekedy pozrel”, “toto by som chcel vyskúšať”, “aj by som si to kúpil, ale…” nanápadne si to ZAPÍŠ do poznámok.


Týmto spôsobom ti môže počas celého roka vzniknúť fajný zoznam darčekov, ktorý môžeš využiť i v budúcich rokoch.


2. Darček podľa hobby

Vyber darček podľa toho, aké má dotyčný záľuby. Ak ide o tvojho otca, ktorý je vášnivým rybárom, nečakaj a bež do najbližších rybárskych potrieb. Uisti sa ale predtým, čo vo svojej rybárskej výbave už má a čo mu chýba.


3. Daruj spomienku

Spoločnou fotkou nikdy nič nepokazíš. Môžeš darovať fotku v rámiku alebo vyskladať celý album spomienok. V období Vianoc môže byť super darčekom i kalendár s fotografiami na nasledujúci rok alebo môžeš venovať fotoobraz, ktorý môže slúžiť aj ako dekorácia do bytu. 


4. Zážitky nezapadnú prachom

Ak sa strachuješ, že by si kúpil nejakú blbosť, vsaď to na zážitok. Môžeš darovať wellness pobyt, zájazd, jazdu na formule, skok padákom alebo niečo iné, na čo obdarovaný len tak nezabudne.


5. Oblečenie

Ak poznáš dotyčného veľkosť oblečenia, voľbou môže byť nový kúsok do šatníku. Najlepšie niečo udržateľné alebo štýlové s originálnou potlačou


6. Daruj niečo personalizované

Hrnček s vlastným menom má asi každý, ale také vianočné ozdoby s menami členov rodiny vedia určite zahriať pri srdiečku.


7. Poukážka všetko vyrieši

Ak už naozaj nevieš, čo máš kúpiť, zisti aspoň, kam chodí dotyčný nakupuvovať. Poukážka na nákup v určitej hodnote je 100x lepšia ako štrikovaný vianočný sveter ladiaci s ponožkami (teda, ako pre koho).

Ak ide o inšpirácie ako napríklad o tlač fotografií, fotokalendárovfotoobrazu, potlač oblečenia či o vianočné ozdoby s vlastným nápisom, tieto darčeky sú skvelé v tom, že ich môžeš objednať z pohodlia domova a predísť nepríjemnej tlačenici v obchode. Objednanie týchto produktov online ponúka napríklad tlačiarenská spoločnosť ANWELL, ktorá ti dokonca zabezpečí dopravu pri objednávke nad 50 eur ZDARMA.

Dúfame, že sme ťa aspoň trochu inšpirovali a že vyberieš ten správny darček. Veľa šťastia! :)