ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0
Blogy

5 tipov na darček pre mamu

S mamami je to pri výbere darčekov trochu zložité. Veď poznáš to, chceš mamku niečím potešiť, lebo sa blíži jej sviatok a spýtaš sa jej, čo by jej urobilo radosť. Jej odpoveď je buď jednoslovné "Nič." alebo "Nerob si starosti." To je síce pekné, že sú tie naše mamky skromné, no nám dcéram a synom to pri výbere darčeka veľmi nepomôže.

Prinášame ti preto pár tipov na darček pre mamu, ktorými sa môžeš inšpirovať.

1. FOTOOBRAZ

Poznáš mamku, ktorá by na výlete neurobila ani jednu fotku? My tiež nie. Mamy milujú zhromažďovať spomienky, a preto je fotoobraz super voľbou. Či už jej dáš vyrobiť obraz, kde si odfotený len ty alebo obraz, kde ste celá rodina aj so psom, určite bude zaň vďačná a vyvesí si ho na stenu.

2.  HRNČEK S VLASTNÝM MOTÍVOM

Ak si tvoja mama nevie predstaviť ani jeden deň bez kávy alebo čaju a nemá ešte svoj špeciálny hrnček s originálnou potlačou, toto je ten darček, ktorý hľadáš.

3. DIÁR

Mamy žijú v zhone. Majú toľko vecí na TO DO zozname, že ich často obdivujeme, ako to všetko stíhajú. Čo tak im darovať diár, do ktorého by sa im tento TO DO list písal ľahšie a prehľadnejšie?  Ešte lepšie zaboduješ, ak jej kúpiš taký, ktorý ešte žiadna iná mamka nemá - s vlastnou potlačou. 

4. EKO TAŠKA NANÁKUP

Mamy často nakupujú, preto by žiadnej nemala chýbať svoja vlastná eko taška na nákup, ktorú môžu využiť aj ako módny doplnok.

5.  FOTOVANKÚŠ

Ak by nebol fotoobraz to pravé, možno to bude fotovankúš, ktorý ju poteší.

Nezabudni, že každú druhú májovú nedeľu je Deň matiek, a preto sa inšpiruj pokojne aj hneď, vyber darček pre mamu a nezabudni jej pripomenúť, že ju veľmi ľúbiš! <3