ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Svadobné Tlačoviny Na mieru

Nenašiel si v našej
ponuke to, čo hľadáš?

Tu nám napíš svoje požiadavky a pokiaľ to
bude v našich možnostiach, určite ti radi
pomôžeme.

Kontaktný formulár

Súhlasím s pravidlami ochrany pri spracovaní osobných údajov

Čo všetko dokážeme?

Gravírovanie plexiskla
Gravírovanie do plexiskla, či už číreho, farebného alebo so zrkadlovým efektom ponúka veľmi široké využitie, obzvlášť v kombinácii s digitálnou UV tlačou. Touto technológiou je možné vygravírovať napr. stojančeky, plakety, medaile alebo rôzne kreatívne svadobné produkty alebo svadobné dary. Jednoducho nám opíš svoju predstavu, prípadne pripoj fotku či link na produkt ktorý ťa niekde zaujal a spoločne vymyslíme ako tvoju svadbu dokážeme oživiť.
Gravírovanie dreva
Na gravírovanie drevených výrobkov či doštičiek využívanie technológiu CO2 lasera. Či už hľadáš drevené stojančeky alebo gravírovanie grafiky napr. do drevenej dyhy, sme ti k dispozícii. Stačí nám opísať svoju predstavu čo sa týka produktu, prevedenia, typu dreva a radi ti vymyslíme riešenie na mieru.
UV potlač
Digitálnu UV potlač je možné umiestniť na veľké množstvo predmetov nielen z plastu, papiera, hliníka, dreva či plexiskla. Potlač je vhodná pre povrchy bez výstupkov a nerovností. Výhodou UV digitálnej potlače je, že je použiteľná už pri malom náklade, doslova od 1 kusu. Nanášaním jednotlivých vrstiev je možné dosiahnuť vystúpenie potlačenej plochy, čo vytvára originálny 3D efekt. Ak máš predstavu ako by sme mohli tvoj svadobný deň oživiť práve UV tlačou, neváhaj vyplniť formulár vyššie.
Tlač bielou
Ani biely toner nemusí byť pri tvojej predstave o svadobných tlačovinách prekážkou - či už si vyberieš farebný papier na ktorý sa vyžaduje biela podtlač aby tvoja farebná grafika pôsobila žiarivo alebo bude biela finálna farba na farebnom papieri či transparentnej fólii. Nakoľko je pri tlači bielou potrebná špeciálna príprava dát na takúto tlač, naši grafici sú ti k dispozícii na konzultáciu či rovno prípravu grafiky.
Digitálny výsek
Ak ti obdĺžnikové či štvorcové tvary svadobných oznámení, pozvánok či iných tlačovín jednoducho nestačia, popusti uzdu svojej fantázii a vytvor si ľubovoľný tvar svojho produktu. Digitálny výsek umožňuje vytvárať kreatívne tvary, výseky či zárezy už pri veľmi malom náklade. Stačí nám jednoducho opísať svoju predstavu čo sa týka rozmeru, tvaru, dodať texty prípadne fotky či obrázky a vybrať si papier z našej ponuky (preklik na katalog) . O zvyšok sa už postarajú naši šikovná grafici.
Svadobné špz
Aj svadobné auto by malo byť patrične vyzdobené, pričom netreba zabúdať na svadobnú špz. Tú vieme pripraviť doslova na mieru čo sa týka grafiky aj materiálu. Grafiku nám môžeš dodať pripravenú na štandardný formát špz 520x110mm alebo jednoducho opíš svoju predstavu a naši grafici ti radi pomôžu. Svadobnú špz môžeme vyrobiť ako exteriérovú samolepku, tenkú pružnú pvc dosku, lepenku alebo hliníkovú dosku. Aplikácia je možná pomocou obojstrannej lepiacej pásky, plastových uťahovacích pások alebo výmenou za pôvodnú špz.

Inšpiruj sa

Nechajte sa inšpirovať našim portfóliom

Našim klientom sme tlačili už rôzne typy svadobných tlačovín a vždy sme sa snažili splniť všetky ich požiadavky.

Najnovšie články v kategórii Svadba

PRAKTICKÁ ELEGANCIA: DREVENÉ DEKORÁCIE PRE VAŠU SVADBU
PRAKTICKÁ ELEGANCIA: DREVENÉ DEKORÁCIE PRE VAŠU SVADBU

Ako každý detail svadobného dňa, aj dekorácie majú kľúčovú úlohu v...

Ako naplánovať svadbu bez nervového zrútenia
Ako naplánovať svadbu bez nervového zrútenia

Napísať na Instagram k fotke zo zásnub "I SAID YES" (alebo "SHE SAID YES") bolo ešte jednoduch&eacu...

Na čo myslieť pri plánovaní rozlúčky so slobodou?
Na čo myslieť pri plánovaní rozlúčky so slobodou?

Rozlúčka so slobodou je zvyčajne poslednou divokou párty pred uzatvorením manželstva, a preto by ma...

Čo nesmie chýbať na svadobnom stole?
Čo nesmie chýbať na svadobnom stole?

Žiadosť o ruku je krásny moment, no vo chvíli, keď začnete riešiť svadobné prípravy, ...