ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Uvítacia AKCIA pre ŠTUDENTOV - ZĽAVA 5 eur pri nákupe NAD 15 eur

Uvítacia AKCIA pre ŠTUDENTOV - ZĽAVA 5 eur pri nákupe NAD 15 eur

Vitaj S5! :) 

Dúfame, že si si oddýchol/oddýchla a načerpal/a veľa síl do nového semestra. 

Chceme ti len pripomenúť, že ak budeš potrebovať čokoľvek vytlačiť, sme tu pre TEBA, a teraz aj s uvítacou ZĽAVOU 5 eur pri nákupe nad 15 eur. Ako minieš ušetrené peniažky je len na tebe. Na nás je zasa to, aby sme ti počas celého semestra poskytovali komplexné tlačiarenské služby, a to čo najvýhodnejšie, ako dokážeme, preto už pre teba pripravujeme mnoho ďalších benefitov. :)

Podmienky uvítacej AKCIE

1) Zľavu je možné využiť len prostredníctvom ONLINE objednávky na www.anwell.sk.

2) Pre uplatnenie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód "VITAJS5".

3) Zľava platí na objednávky v hodnote NAD 15 eur.

4) Akcia je určená len pre vysokoškolských študentov, preto maj pri sebe pri preberaní objednávky, prosím, ISIC, ktorý môže byť od teba vyžadovaný na preukázanie štatútu študenta.

5) Zľavu môže využiť každý študent len raz a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami.

6) Akcia platí do 31. 10. 2023.

Užitočná rada

Ak si rád/rada UĽAHČUJEŠ ŽIVOT, určite OBJEDNÁVAJ ONLINE. Ušetríš nielen ČAS ale aj PENIAŽKY. Jednoducho môžeš objednávať z prednášky, z intrákovej izby či ODKIAĽKOĽVEK. Následne, keď bude tvoja objednávka hotová, ťa upozorníme e-mailom a ty len prídeš a BEZ DLHÉHO ČAKANIA si prevezmeš svoju hotovú objednávku. Naviac, pri ONLINE objednávke sú ceny našich produktov určite ATRAKTÍVNEJŠIE.

Len pre info.

Naše predajne v súčasnosti nájdeš na Šturáku, Družbe i na Vysokej 32. Po novom sa nachádzame aj na Odborárskej 52, kde máme kancle, výrobu, a taktiež táto prevádzka pôsobí ako výdajné miesto objednávok. Novinkou taktiež je, že doručujeme už aj cez Packetu.


Na záver by sme ti radi popriali veľa úspechov a krásnych zážitkov v novom semestri! <3