ONLINE TLAČ
Z POHODLIA DOMOVA

Vypočítaj si cenu tlače pomocou online kalkulačky v prvom formulári.

Pokiaľ chceš rovno tlačiť, zvoľ formulár na rýchlu objednávku bez cenovej kalkulácie.

Vyklikaj si všetky parametre tlače a nahraj súbory na tlač.

Hotovú objednávku si vyzdvihni osobne, alebo si ju nechaj zaslať kuriérom.

Maloformátová tlač

Online tlač ti ušetrí kopec času. Stačí nahrať súbory a vyklikať si parametre tlače (čiernobiela/farebná, jednostranná/obojstranná tlač a pod.) Navyše pre vyzdvihnutie hotovej objednávky nemusíš čakať v rade. Jednoducho prídeš, vyzdvihneš si vytlačené dokumenty a adios amigos. V pripade potreby ti vieme tvoju objednávku poslať kuriérom na požadovanú adresu.

Tlačiť môžeš prísť aj osobne do ktorejkoľvek našej pobočky. Svoje dokumenty si prines na USB kľúči, prípadne si ich môžeš stiahnuť z mailu priamo v predajni.

Vytlačené dokumenty ti radi zviažeme do hrebeňovej, tepelnej, prípadne inej väzby. Takisto môžeš využiť akúkoľvek z našich finalizačných služieb (laminovanie, orezanie, spinkovanie a iné).

V každom prípade odporúčame súbory ukladať do PDF formátu, aby sa pri tlači predišlo prípadným posunom textu, alebo iným zmenám formátovania dokumentu.

Kopírovanie dokumentov

Potrebuješ okopírovať školské materiály, či firemné dokumenty? Zastav sa v ktorejkoľvek z našich predajní a využi naše kopírovacie služby.

Pri kopírovaní dokumentov poskytujeme:

  • kopírovanie voľných listov cez “podávač"
  • kopírovanie pevne zviazaných dokumentov “zo skla”

Kopírovanie cez podávač účtujeme za zvýhodnenú sadzbu, pretože je jednoduchšie a rýchlejšie a nevyžaduje si dlhodobú asistenciu zamestnanca.

Cenu kopírovania si môžeš prezrieť v našom cenníku služieb.

Ak si s niečím nevieš rady, tak nás pokojne kontaktuj.