VIAZANIE ZÁVEREČNÝCH PRÁC

Ako každý študent aj Ty máš plno otázok ohľadom viazania tvojej záverečnej práce.

Tu nájdeš odpovede :) Objednaj online

Ak si napriek tomu hladný po ďalších informáciách týkajúcich sa viazania prác, pokojne nás kontaktuj. Ak ti je všetko jasné, vyber si jeden z týchto formulárov, jednoducho vyklikáš požadované údaje, nahráš prílohy, odošleš objednávku a už sme na ťahu my.

Prácu ešte nemám hotovú

Prácu už mám hotovú

Knižná väzba

Väzba do tvrdých dosiek je tým najčastejším spôsobom viazania záverečných prác. Poctivá ručná práca a hĺbkové vyrážanie zaručujú dlhodobú trvácnosť potlače. Výber dosiek a farby písma je samozrejme na tebe, ponuku farieb nájdeš v objednávkových formulároch, prípadne sa môžeš prísť inšpirovať priamo do niektorej z našich predajní. Cena knižnej väzby nie je fixná, ale závisí najmä od doby vyhotovenia a od počtu vyrazených riadkov na obale. Výslednú cenu si môžeš jednoducho overiť pomocou našej online kalkulačky.

Text práce odporúčame posielať vo formáte PDF, aby sa predišlo prípadným posunom textu alebo iným zmenám formátovania práce.

Tepelná väzba

Tento typ väzby je tiež známy ako mäkká/lepená väzba. Tepelnú väzbu nie je potrebné objednávať výrazne vopred, štadardne ti ju vyhotovíme do 3 hodín. Ak ti to však veľmi horí, zvládneme to aj expresnejšie.