ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Vyber si, čo potrebuješ

Knižná či tepelná väzba? Potrebuješ vytlačiť celú záverečnú prácu či zatiaľ len knižný obal?
Prípadne, chýba ti už len text? Vyber si z našich služieb.

vyroba-rollupov-1

Knižná väzba

Väzba do tvrdých dosiek je tým najčastejším spôsobom viazania záverečných prác. Diplomovka je zviazaná v tvrdých doskách, na ktorých sú hĺbkovo vyrazené údaje o tvojej škole a tvojej práci :-) Výber farby dosiek a písma je samozrejme na tebe. Ponuku farieb nájdeš priamo v objednávkových formulároch. Cena knižnej väzby nie je fixná, ale závisí najmä od doby vyhotovenia a od počtu vyrazených riadkov na obale. Výslednú cenu tvojej diplomovky si môžeš jednoducho overiť pomocou našej online kalkulačky.

vyroba-rollupov-1

Tepelná väzba

Tento typ väzby je tiež známy ako mäkká/lepená väzba, ktorá pozostáva z priehľadnej prednej strany a z bielej kartónovej zadnej strany. Tepelnú väzbu nie je potrebné objednávať výrazne vopred, štandardne ti ju vyhotovíme do 24 hodín. Ak ti to však veľmi horí, zvládneme to aj expresnejšie.

vyroba-rollupov-1

Text práce

Finálny text práce nám posielaj vo formáte PDF, aby sa predišlo prípadným posunom textu, alebo iným zmenám formátovania práce. PDF súbor si pred odoslaním pre istotu poriadne skontroluj. Ak máš akékoľvek špecifické požiadavky, ktoré si nenašiel v našich objednávkových formulároch, tak nás neváhaj kontaktovať.

FAQ - Najčastejšie kladené otázky

Ako si môžem objednať viazanie záverečnej práce?

  • Cez online formulár na našej stránke -
    www.diplomovky.anwell.sk (odporúčame)
  • Mailom na e-mailovej adrese konkrétnej predajne
  • Osobne v niektorej z našich predajní
POZOR: Pri objednávke dosiek osobne v predajni účtujeme jednorazový asistenčný poplatok 3€. Ak chceš ušetriť, objednaj si viazanie práce online cez náš web.

Môžem si u vás text práce aj vytlačiť

Samozrejme. Text práce odporúčame objednať prostredníctvom nášho formulára na stránke www.diplomovky.anwell.sk, kde si rovno aj vypočítaš cenu tlače a ešte aj ušetríš. Text môžeš objednať aj mailom na adrese konkrétnej predajne, prípadne v ktorejkoľvek našej predajni.

Viete záverečnú prácu zviazať aj v inom formáte ako A4?

Samozrejme. Vieme text práce zviazať aj do dosiek formátu A3 (na šírku) a A5 na výšku.

Môžem si priniesť vlastný text?

Môžeš, ale prines rovné strany v pevných doskách. Vyhni sa euroobalom, pretože väčšie množstvo papierov sa v euroobale stočí a veľmi zle sa následne viažu.

Stačí text práce zaslať vo Worde?

V tvojom vlastnom záujme ti odporúčame záverečnú prácu prekonvertovať do formátu PDF. Predídeme prípadným posunom textu alebo iným zmenám formátovania.

Máš otázky?

Súhlasím s pravidlami ochrany pri spracovaní osobných údajov