ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

TLAČ A VIAZANIE ZÁVEREČNÝCH PRÁC ONLINE

  • rýchle a spoľahlivé vyhotovenie objednávky
  • bezplatné doručenie pri objednávke nad 50 €
  • študentské ceny tlače a viazania prác

MINI SPRIEVODCA
OBJEDNÁVKOVÝM SYSTÉMOM

Na úvod ti odporúčame prečítať si najdôležitejšie informácie
týkajúce sa viazania tvojej diplomovky, či bakalárky.

Knižná väzba

Väzba do tvrdých dosiek je tým najčastejším spôsobom viazania záverečných prác. Diplomovka je zviazaná v tvrdých doskách, na ktorých sú hĺbkovo vyrazené údaje o tvojej škole a tvojej práci :-) Výber farby dosiek a písma je samozrejme na tebe. Ponuku farieb nájdeš priamo v objednávkových formulároch. Cena knižnej väzby nie je fixná, ale závisí najmä od doby vyhotovenia a od počtu vyrazených riadkov na obale. Výslednú cenu tvojej diplomovky si môžeš jednoducho overiť pomocou našej online kalkulačky.

Tepelná väzba

Tento typ väzby je tiež známy ako mäkká/lepená väzba, ktorá pozostáva z priehľadnej prednej strany a z bielej kartónovej zadnej strany. Tepelnú väzbu nie je potrebné objednávať výrazne vopred, štandardne ti ju vyhotovíme do 24 hodín. Ak ti to však veľmi horí, zvládneme to aj expresnejšie.

Text práce

Finálny text práce nám posielaj vo formáte PDF, aby sa predišlo prípadným posunom textu, alebo iným zmenám formátovania práce. PDF súbor si pred odoslaním pre istotu poriadne skontroluj.

Ak máš akékoľvek špecifické požiadavky, ktoré si nenašiel v našich objednávkových formulároch, tak nás neváhaj kontaktovať.

Všetky ďaľšie informácie týkajúce sa viazania tvojej diplomovky,
či bakalárky nájdeš TU.
Ak si s niečím nevieš rady, tak nás pokojne kontaktuj.