Otváracie hodiny počas januára a februára 2019 nájdeš tu.

VIAZANIE ZÁVEREČNÝCH PRÁC

Ako každý študent aj Ty máš plno otázok ohľadom viazania tvojej záverečnej práce.

Tu nájdeš odpovede :) Objednaj online

Ak si napriek tomu hladný po ďalších informáciách týkajúcich sa viazania prác, pokojne nás kontaktuj. Ak ti je všetko jasné, vyber si jeden z týchto formulárov kde jednoducho vyklikáš požadované údaje, nahráš prílohy, odošleš objednávku a potom sme už na ťahu my.

Prácu ešte nemám hotovú

Prácu už mám hotovú

Knižná väzba

Väzba do tvrdých dosiek je tým najčastejším spôsobom viazania záverečných prác. Poctivá ručná práca a hĺbkové vyrážanie zaručujú dlhodobú trvácnosť potlače. Výber dosiek a farby písma je samozrejme na tebe. Ponuku farieb nájdeš v objednávkových formulároch, prípadne sa môžeš prísť inšpirovať priamo do niektorej z našich predajní. Cena knižnej väzby nie je fixná, ale závisí najmä od doby vyhotovenia a od počtu vyrazených riadkov na obale. Výslednú cenu si môžeš jednoducho overiť pomocou našej online kalkulačky.

Tepelná väzba

Tento typ väzby je tiež známy ako mäkká/lepená väzba. Tepelnú väzbu nie je potrebné objednávať výrazne vopred, štadardne ti ju vyhotovíme do 3 hodín. Ak ti to však veľmi horí, zvládneme to aj expresnejšie.

Text práce odporúčame posielať vo formáte PDF, aby sa predišlo prípadným posunom textu alebo iným zmenám formátovania práce.