ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Získajte dokonalý záver vášho štúdia s našou tlačou a viazaním záverečných prác.

S našou širokou ponukou prevedenia a farieb obalov bude vaša práca vyzerať štýlovo a elegantne.

iba-obal

Tlač a viazanie záverečných prác

Knižná či tepelná väzba? Potrebuješ vytlačiť celú záverečnú prácu či zatiaľ len knižný obal?
Prípadne, chýba ti už len text? Vyber si z našich služieb.


OBJEDNAŤ PRÁCU  TYPY VÄZIEB  FAQ
vyroba-rollupov-1

Tvrdá väzba – UV potlač

Väzba do tvrdých dosiek je najčastejším spôsobom viazania záverečných prác. Kombinácia tvrdej väzby a technológie UV potlače ponúka nielen odolné a elegantné riešenie, ale aj dlhodobú ochranu tvojej záverečnej práce. Prácu ti teda zviažeme do tvrdých dosiek, na ktoré prostredníctvom UV tlače potlačíme údaje o tvojej škole a práci. Cena tvrdej väzby nie je fixná, ale závisí najmä od doby vyhotovenia a od počtu vyrezaných riadkov na obale. Výslednú cenu tvojej záverečnej práce si môžeš jednoducho overiť pomocou našej online kalkulačky.

vyroba-rollupov-1

Tvrdá väzba – hĺbková razba

Tvrdá väzba s hĺbkovou razbou je krásnym spojením trvácnosti a elegancie pre tvoju záverečnú prácu. Zdôrazňuje jemné detaily a vytvára zaujímavý vizuálny efekt. Písmenko po písmenku vyryjeme na prednú časť knižnej väzby údaje o škole a záverečnej práci v zlatej alebo striebornej farbe. Kombinácia tvrdej väzby a hĺbkovej razby bude mať za výsledok odolnú, ale aj esteticky krásnu záverečnú prácu. Podčiarkni výnimočnosť svojej záverečnej práce pomocou tejto kombinácie, ktorá prináša trvácnosť a štýlový nádych každej stránky.

vyroba-rollupov-1

Tvrdá väzba – biele laminované

Buď jedinečný! Biela laminovaná tvrdá väzba nielenže poskytuje prémiový vzhľad, ale tiež zabezpečuje ochranu pred opotrebovaním. Ak máš svoj vlastný dizajn, stavebný plán alebo akýkoľvek vizuálny návrh, nechaj si ho vytlačiť na prednú stranu svojej práce. Je to ideálne riešenie pre prezentáciu tvojej práce s výnimočným štýlom a originalitou.

vyroba-rollupov-1

Tepelná väzba

Tento typ väzby je tiež známy ako mäkka/lepená väzba, ktorá pozostáva z priehľadnej prednej strany a z bielej kartónovej zadnej strany. Tepelnú väzbu nie je potrebné objednávať výrazne vopred, štandardne ti ju vyhotovíme do 24 hodín. Ak ti to však veľmi horí, zvládneme to aj expresnejšie.

vyroba-rollupov-1

Hrebeňová väzba plastová / kovová

Pri tlači záverečnej práci ti odporúčame ísť vždy podľa smerníc školy a fakulty. Ak má tvoja záverečná práca dostať hmatateľnú podobu pomocou „hrebeňovky“ tak si na správnom mieste. Je to jednoduché a praktické riešenie. Tvoja práca sa zviaže pomocou plastového alebo kovového hrebeňa a máš hotovo. Okrem toho, že je to jednoduché a praktické riešenie je to aj časovo nenáročné na vyhotovenie. Tak povediac budeš to mať „raz dva“.

vyroba-rollupov-1

Spisové dosky – UV potlač bielou, hĺbková razba, bez zlatenia

Spisové dosky so šnúrkami sú jednoduchý a praktický spôsob na usporiadanie a ochranu dôležitých dokumentov. Šnúrkové viazanie zabezpečuje bezpečné a pevné uchovanie obsahu, čo je ideálne pre archiváciu alebo prenášanie dokumentov. Sú skvelým riešením pre organizáciu materiálov, ktoré vyžadujú rýchly prístup alebo musia byť uchované v poradí. Čo chceš mať vytlačené ale vyrezané do dosiek je už na tebe. Prostredníctvom UV tlače ti potlačíme na prednú či zadnú stranu dosiek čokoľvek požaduješ. V inom prípade ti hĺbkovou razbou vyryjeme názov či iné potrebné náležitosti. Či už ide o prácu v kancelárii, študentské projekty alebo iné potreby organizácie dokumentov, spisové dosky so šnúrkami sú praktickým a efektívnym riešením pre každodenné potreby.

vyroba-rollupov-1

Text práce

Finálny text práce nám posielaj vo formáte PDF, aby sa predišlo prípadným posunom textu, alebo iným zmenám formátovania práce. PDF súbor si pred odoslaním pre istotu skontroluj. Ak máš akokoľvek špecifické požiadavky, ktoré si nenašiel v našich objednávkových formulároch, tak nás neváhaj kontaktovať.

FAQ - Najčastejšie kladené otázky

Ako si môžem objednať viazanie záverečnej práce?

  • Cez online formulár na našej stránke -
    www.diplomovky.anwell.sk (odporúčame)
  • Mailom na e-mailovej adrese konkrétnej predajne
  • Osobne v niektorej z našich predajní
POZOR: Pri objednávke dosiek osobne v predajni účtujeme jednorazový asistenčný poplatok 3€. Ak chceš ušetriť, objednaj si viazanie práce online cez náš web.

Môžem si u vás text práce aj vytlačiť

Samozrejme. Text práce odporúčame objednať prostredníctvom nášho formulára na stránke www.diplomovky.anwell.sk, kde si rovno aj vypočítaš cenu tlače a ešte aj ušetríš. Text môžeš objednať aj mailom na adrese konkrétnej predajne, prípadne v ktorejkoľvek našej predajni.

Viete záverečnú prácu zviazať aj v inom formáte ako A4?

Samozrejme. Vieme text práce zviazať aj do dosiek formátu A3 (na šírku) a A5 na výšku.

Môžem si priniesť vlastný text?

Môžeš, ale prines rovné strany v pevných doskách. Vyhni sa euroobalom, pretože väčšie množstvo papierov sa v euroobale stočí a veľmi zle sa následne viažu.

Stačí text práce zaslať vo Worde?

V tvojom vlastnom záujme ti odporúčame záverečnú prácu prekonvertovať do formátu PDF. Predídeme prípadným posunom textu alebo iným zmenám formátovania.

Máš otázky?

Súhlasím s pravidlami ochrany pri spracovaní osobných údajov