ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Vianočné KOLESO ŠŤASTIA

Vianočné KOLESO ŠŤASTIA

Zakrúť si s našim kolesom šťastia a vyhraj skvelé vianočné zľavy, z ktorých sa ti zatočí hlava ;) 


PODMIENKY:

1. Kolesom si môžu zatočiť všetci registrovaní užívatelia od 16.11.2018 do 13.12.2018.

2. Výhru je možné uplatniť jedine prostredníctvom online objednávky do 13.12.2018 a zároveň je nevyhnutné požiadať o uplatnenie výhry v "poznámke" (napr. Uplatňujem si zľavu 25%, ktorú som získal v kolese šťastia). 

3.  Platnosť výhry si následne overíme v našej databáze, nakoľko sa výhra spája s e-mailovou adresou, ktorú si použil pri registrácii. Preto nie je potrebné uvádzanie výherného kódu a pod. 

4. Cenu zobrazenú v online objednávkovom formulári ti následne upravíme počas vyhotovovania tvojej objednávky. 

5. Zľavu, ktorú si vytočíš nie je možné kumulovať so žiadnou inou zľavou. V rámci jednej objednávky je možné uplatniť iba jednu výhru, ktorá sa viaže na danú e-mailovú adresu. 

6. Zákazníci, ktorí si vytočili "zaradenie do žrebovania" budú do žrebovania zaradení automaticky. Žrebovanie prebehne 10.12.2018 a výhercovia budú kontaktovaní na e-mail, ktorý použili počas registrácie. Výhru si budú môcť prevziať osobne v ktorejkoľvek z našich predajní najneskôr do 31.12.2018.

7. Vecné ceny, ktoré je možné získať počas žrebovania sú: Reproduktory Genius Bell 20.04 2.0 channel RMS 4W, Dino Puzzle - zámok Neuschwanstein 1000ks, Nástenný kalendár A3 s vlastnými fotkami (3x), Plyšová panda Panwellda (5x)  

8. Zľava 30% na hrnček/tričko sa vzťahuje na akýkoľvek typ hrnčeka/trička a na ktorúkoľvek dobu vyhotovenia. Zľava sa však nevzťahuje na prípadné dodatočné grafické práce.  Zľavu je možné uplatniiť jedine prostredníctvom online objednávky a je potrebné požiadať o uplatnenie výhry v "poznámke" (viď bod 2.).

9. V záujme používania zásady fair play má každý zákaznik pravo uplatniť si výhru len pod 1 svojim kontom (registráciou).

10. Koleso dovolí každému súťažiacemu vytočiť si výhru iba jedenkrát, preto je potrebné, aby si sa pri točení 100% koncentroval.

11. Zľava sa nevzťahuje na produkt Veselé ponožky.