ZĽAVA NA TLAČ A VIAZANIE ZÁVEREČNÝCH PRÁC (predaj ukončený)

ZĽAVA NA TLAČ A VIAZANIE ZÁVEREČNÝCH PRÁC (predaj ukončený)

PREDAJ KUPÓNOV JE UKONČENÝ


Tlač a viazanie záverečných prác vie dať niekedy poriadne zabrať, najmä našim peňaženkám. V tejto náročnej situácii sme sa rozhodli ponúknuť vám výrazné študentské zľavy na tlač a viazanie vašich diplomoviek a bakalárok.

Na výber ponúkame 3 zľavové kupóny v rôznych hodnotách. Pri všetkých však platí, že za kupón zaplatíš menej a vytlačíš oveľa viac. Proste za málo peňazí, veľa muziky. :) 

1. kupón "NEMÁM VEĽA LÓVE" - zaplatíš 17 €, tlačíš a viažeš za 20 €

2. kupón "DOSŤ DOBRÝ DEAL" - zaplatíš 30 €, tlačíš a viažeš za 40 €

3. kupón "PRE FAJNŠMEKROV" - zaplatíš 50 €, tlačíš a viažeš za 70 € + tešíš sa na darčekPODMIENKY UPLATNENIA ZĽAVY:

1. Zľavové kupóny je možné uplatniť od 20. 04 do 30. 06. 2020 na objednávku tlače a/alebo viazania záverečnej práce do knižnej, tepelnej alebo hrebeňovej väzby.

2. Kupóny je možné zakúpiť prostredníctvom mailu na info@anwell.sk. Do mailu je potrebné uviesť, o ktorý kupón máš záujem a tvoje meno a priezvisko. Pokiaľ kupón kupuješ ako darček, napíš nám meno obdarovaného. Obratom ti vystavíme faktúru a po uhradení zašleme kupón s jedinečným kódom v elektronickej podobe.

3. Kupóny je možné uplatniť pri objednávke online (prostredníctvom objednávkových formulárov) alebo e-mailom. Do mailu alebo do poznámky uvedieš kód, ktorý nájdeš na svojom kupóne.

4. Hodnota kupónu bude následne odpočítaná od celkovej ceny objednávky.

Objednaj si tlač a viazanie záverečnej práce v predstihu a ušetri kopec času a peniažkov. Nezabudni vytlačiť po jednom kuse aj pre mamku, babku a aj pre seba na pamiatku, aby ti mal na čo sadať prach na poličke. :)