ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Maloformátová TLAČ ZDARMA na Dobrovičovej a Vysokej

Maloformátová TLAČ ZDARMA na Dobrovičovej a Vysokej

Ak si počas ŠŤASTNEJ HODINKY - 1. februára 2023 od 8:00 do 9:00 ráno objednáš maloformátovú tlač dokumentov ONLINE (v hodnote až do 10 eur) a zadáš miesto vyzdvihnutia objednávky v našich predajniach na Dobrovičovej 3 a Vysokej 32 (v Bratislave) - NEZAPLATÍŠ ANI CENT!

Bližšie podmienky akcie

1) Tlač zdarma môžeš využiť LEN počas šťastnej hodinky 1. februára 2023 od 8:00 do 9:00 ráno na maloformátovú tlač (na tlač bežných kancelárskych a školských dokumentov, a teda NIE napríklad na tlač vizitiek, letákov a pod. a ani na veľkoformátovú tlač). 

2) Tento benefit platí LEN na objednávky realizované ONLINE (cez tento formulár) prostredníctvom kódu “STASTNAHODINKA”, ktorý je potrebné zadať pri objednávke v košíku. Znamená to, že akcia NEPLATÍ na objednávky realizované priamo v predajni alebo cez mail.

3) Akcia sa vzťahuje IBA na predajne sídliace na adrese Dobrovičova 3 a Vysoká 32 (Bratislava), čo znamená, že ako miesto vyzdvihnutia objednávky musíš zadať jednu týchto prevádzok. Objednávku si môžeš v predajni na Vysokej alebo na Dobrovičovej vyzdvihnúť po prijatí mailu s informáciou, že je už pripravená.

4) Benefit je limitovaný sumou 10 eur.  V prípade, že je tvoja objednávka vo vyššej hodnote, ako je táto suma, doplácaš LEN zvyšnú sumu, ktorá PRESAHUJE 10 eur.

5) Pre uplatnenie akcie je potrebné mať vytvorený účet na našej stránke. Každá osoba môže počas šťastnej hodinky využiť akciu len raz.

6) Akcia platí na čiernobielu aj farebnú tlač v rozmere A3 i A4.

Využiješ maloformátovú tlač zdarma? Daj nám o tom vedieť prostredníctvom nášho eventu na Facebooku.


V budúcnosti buď v strehu, takéto šťastné hodinky sa môžu hocikedy opakovať! ;)