ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

AKCIA pre VŠ študentov: RED BULL ako DARČEK k ONLINE objednávke!

AKCIA pre VŠ študentov: RED BULL ako DARČEK k ONLINE objednávke!

Objednávať v ANWELL-i ONLINE má mnoho výhod. Okrem toho, že vďaka NIŽŠÍM CENÁM ušetríš (v porovnaní s tlačou priamo v predajni), môžeš taktiež využívať rôzne sezónne AKCIE určené len pre ONLINE nákupy. V novembri prebieha špeciálna AKCIA pre VŠ študentov, ktorí môžu za online nákup získať DARČEK v podobe plechovky RED BULL-u (250 ml).

Prosíš si RED BULL aj ty? Stačí ak:

1) si študent/ka VŠ a svoju objednávku vytvoríš ONLINE na www.anwell.sk,

2) tvoja online objednávka bude v hodnote nad 1,50 €,

3) zvolíš si osobný odber na pobočke ANWELL Šturák alebo ANWELL Družba,

4) v košíku do políčka "Zľavový kupón" zadáš kód PROSIMSIREDBULL /pre využitie kupónu je potrebné byť zaregistrovaný/á a prihlásený/á na našom webe/,

5) pri vyzdvihnutí objednávky budeš mať u seba ISIC, ktorý môže byť pri preberaní objednávky od teba vyžadovaný.


Akcia platí od 1. novembra 2023 do vyčerpania zásob a vzťahuje sa len na online objednávky s osobným vyzdvihnutím v spomenutých predajniach na internátoch, a teda nevzťahuje sa na objednávky vyzdvihnuté v prevádzkach na Vysokej 32 a na Odborárskej 52 a ani na objednávky doručené kuriérom či Packetou. Každý VŠ študent môže kupón pre získanie RED BULL plechovky využiť iba raz. Kupón je možné využiť pri všetkých ANWELL produktoch na webe www.anwell.sk.

V prípade, že si budeš objednávať online tlač dokumentov a nebude ti na webe počítať cenu, nezabudni si pri parametroch navoliť "Chcem cenovú kalkuláciu".

PS: Ak by sa ti náhodou OMYLOM stalo, že si po splnení podmienok žiadny RED BULL nedostal/a a vidíš ich stále v predajni na Šturáku alebo na Družbe v chladničke, nehanbi sa vypýtať si ho! :)