ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

SŤAHUJEME SA z Petržalky a z Dobrovičovej

SŤAHUJEME SA z Petržalky a z Dobrovičovej

ANWELL dospel. Už nie sme len jedno copycentrum pôsobiace na bratislavskom internáte. Postupom času sme sa rozrástli o desiatky zamestnancov, vďaka ktorým dokážeme zabezpečiť komplexné služby v oblasti tlače tisíckam zákazníkov, ktorých si nesmierne vážime a chceme byť pre nich stále lepší. Rozhodli sme sa preto posunúť sa o krok vpred a sústrediť sa na veci, ktoré nám dávajú najväčší zmysel. Čakajú nás určité zmeny. :)

Od 30. júna 2023 nás na Blagoevovej 28Blagoevovej 16 a v PrintShope na Dobrovičovej 3 v Bratislave už nenájdeš. Spomínané prevádzky od tohto dátumu zatvárame a presúvame sa do nových a väčších priestorov na Odborárskej 52 (Bratislava - Nové mesto), kde budeme pôsobiť od 3. júla 2023. Bude sa tu nachádzať ANWELL výroba i kancelárie. Táto adresa bude zároveň aj jedným z našich výdajných miest, kde si budeš môcť vyzdvihnúť svoju objednávku. Otváracia doba prevádzky na Odborárskej 52 bude v čase od 8:00 do 17:00.

Ako sa k nám na Odborársku 52 môžeš dostať?

Najjednoduchšie autobusom č. 51 (z ktorého vystúpiš na zastávke Staré ihrisko) alebo električkou č. 4 (zastávka Odborárska)


Dostaneš sa k nám jednoducho, samozrejme, aj automktoré môžeš zaparkovať priamo v areály.

Naďalej sme ti k dispozícii aj ONLINE na našom webe. Pri online objednávke si môžeš zvoliť osobný odber nielen na Odborársku 52, ale stále aj do prevádzky na Vysokú 32 a do predajne na Šturáku - Staré Grunty 36, kde sme ti k dispozícii počas našich otváracích hodín. Okrem toho si môžeš zvoliť i doručenie objednávky kuriérom a nedávno pribudla na našom webe aj NOVINKA - možnosť doručenia Packetou.

Svoju objednávku môžeš uskutočniť taktiež prostredníctvom e-mailu - info@anwell.sk

Ďakujeme, že si s nami! <3