ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0

Objednaj si darček z domu, pomôžeš, my vieme komu.

Objednaj si darček z domu, pomôžeš, my vieme komu.

AKCIA UKONČENÁ ! ! ! :)


Tento rok sme sa rozhodli spraviť krásne Vianoce nielen vám, našim milým zákazníkom, ale aj ľuďom, ktorí ich bez pomoci druhých také krásne mať nemôžu. 


Z každého predaného vianočného produktu (potlač tričiek, mikín, hrnčekov a tašiek, kalendáre s vlastnými fotkami, tlač fotiek a obrazov) venujeme 1 euro dvom vybraným neziskovým organizáciám - Plamienok a Depaul Slovensko. 


Taktiež sme pri tejto príležitosti pripravili úplne nový produkt - rodinné pexeso s vlastnými fotkami - z ktorého celý zisk poputuje týmto dvom organizáciám. 


Objednať si personalizovaný vianočný darček a prispieť tak do našej zbierky môžeš priamo TU.

Detský mobilný hospic PLAMIENOK n.o. plní prianie nevyliečiteľne chorých detí a ich rodín byť a žiť doma v kruhu svojich blízkych. Lekári, zdravotné sestry, psychológovia a sociálni pracovníci navštevujú deti a rodiny priamo doma a ponúkajú im odbornú aj ľudskú pomoc v období, keď sa bez pomoci nezaobídu. Domáce návštevy odborníkov, zapožičanie potrebného prístrojového vybavenia aj psychologickú pomoc poskytuje PLAMIENOK n.o. bezplatne vďaka dôvere a nezištnej pomoci darcov.


Depaul Slovensko je nezisková organizácia. Poskytujeme verejnoprospešné služby zamerané na pomoc ľuďom bez domova.  V našich zariadeniach uplatňujeme nízkoprahový prístup, čo znamená, že služby sú dostupné všetkým bez žiadnych ďalších podmienok a teda aj ľuďom pod vplyvom alkoholu alebo drog, v zlom zdravotnom stave, psychicky chorí, bez dokladov, bez finančných prostriedkov, atď."